Aktuality - školní úspěchy

 • ​Vánoční přebor v plavání města Čelákovice

  ​Vánoční přebor v plavání města Čelákovice

  17. 12. 2018 - Minulé pondělí se konal oblíbený vánoční plavecký přebor v Čelákovicích. Naši reprezentanti zazářili a vylovili z bazénu hned několik medailí.

 • ​Logická olympiáda

  ​Logická olympiáda

  14. 11. 2018 - Tento podzim proběhlo jubilejní 10. kolo logické olympiády, pochopitelně za hojné účasti studentů gymnázia OPEN GATE.

 • ​Turnaj v minifotbale

  ​Turnaj v minifotbale

  24. 10. 2018 - Ve čtvrtek 11. 10. 2018 se družstvo fotbalistů z OG vypravilo na turnaj v minifotbale do Čelákovic.

 • ​Úspěchy našich studentů v okresním kole Pythagoriády

  ​Úspěchy našich studentů v okresním kole Pythagoriády

  14. 6. 2018 - Na konci května proběhlo v Čelákovicích okresní kolo matematické soutěže, která se jmenuje Pythagoriáda. Je určena studentům primy, sekundy a tercie nebo obdobným ročníkům základních škol.

 • ​Zážitky z astronomické olympiády

  ​Zážitky z astronomické olympiády

  10. 6. 2018 - Astronomická olympiáda byla jedna z mnoha olympiád, které jsem tento rok absolvoval, ale musím říci, že dostat se do finálového kola této soutěže byl opravdu zážitek.

 • VENI, VIDI, VICI

  VENI, VIDI, VICI

  11. 5. 2018 - ​Pro OG Debate club se už stává tradicí každoročně obhajovat prvenství v debatování jak v českém jazyce, tak hlavně v anglickém.

 • Open Gate znovu hegemonem debatních soutěží

  Open Gate znovu hegemonem debatních soutěží

  27. 4. 2018 - Stalo se už tradicí, že sezona Debatní ligy začíná v září na Open Gate

 • ​Sonda do kvintánských duší

  ​Sonda do kvintánských duší

  20. 4. 2018 - Studenti kvint mají za sebou druhý projekt ze základů společenských věd, další čtyři na ně ještě čekají, ale až v sextě (sociologie a ekonomie), septimě (právo) a oktávě (filosofie).

 • Výsledky našich studentů v matematických soutěžích

  Výsledky našich studentů v matematických soutěžích

  12. 4. 2018 - Jaro je v naší škole doprovázeno nejen příjemným oteplováním, ale také výrazným zvýšením aktivity v matematických soutěžích.

 • Krajské kolo Zeměpisné olympiády

  Krajské kolo Zeměpisné olympiády

  11. 4. 2018 - ​Mezi okresním a krajským kolem Zeměpisné olympiády se značně oteplilo. O kolik se ale zvýšil počet stupňů na teploměru, o tolik se snížil počet účastníků z Open Gate, poněvadž do krajského kola jsme postoupili jenom dva - já a Daniel Strnad z primy.

 • ​Nový rekord!

  ​Nový rekord!

  9. 4. 2018 - 4. dubna 2018 se uskutečnil 11. ročník plavecké juniorské štafety na Open Gate. Mezi sebou soutěžily čtyři školy, z toho jedna reprezentovala svoji školu poprvé.

 • ​Okresní kolo zeměpisné olympiády: Zima jako v Rusku

  ​Okresní kolo zeměpisné olympiády: Zima jako v Rusku

  11. 3. 2018 - „Tak tohle je ta geografická elita okresu Praha-východ.” S těmito slovy nás po příjezdu přivítal čelákovický učitel, který měl na starost organizaci zeměpisné olympiády. Jezdit každé jaro (letos to bylo 27. února) na tuto soutěž je na Open Gate už dlouholetá tradice. V Čelákovicích jsem já sám své znalosti ze zeměpisu poměřoval s ostatními už pošesté. Tento rok to ale bylo jiné. Kromě testu z geografických znalostí jsme museli navíc projít zkouškou mrazu, ale i obrovské trpělivosti.

 • ​OG hostilo florbalový turnaj

  ​OG hostilo florbalový turnaj

  7. 3. 2018 - Dvanáctý OG Cup je minulostí. Vyhráli ho reprezentanti Gymnázia Hostivice.