Open Gate – Partnerské školy

Partnerské školy

Studenti mají možnost absolvovat výměnné pobyty a stáže na partnerských školách. Studenti tak poznávají jiné způsoby vzdělávání, ale také vyzkoušejí své dovednosti a jazykové schopnosti v praxi. Pro mnohé z nich je to první příležitost vyzkoušet si, jak by mohlo vypadat jejich vysokoškolské studium v zahraničí.

K dispozici jsou týdenní až měsíční pobyty převážně na evropských středních školách.

Ve školním roce 2016/2017 to jsou:

Každoročně škola pořádá i jednorázové výměnné pobyty se školami v USA, Egyptě, Itálii a Bosně a Hercegovině.

Open Gate je partnerem University Endicott College, Beverly, Massachusetts. Pravidelně každé léto v areálu Open Gate probíhá jedna z částí studia Master programů pro studenty této univerzity. Více naleznete na webu University Endicott College.