Novinky

Kolejní gymnázium Open Gate zahájilo šestý akademický rok

Kolejní gymnázium Open Gate zahájilo šestý akademický rok

179, tolik studentů studuje nebo studovalo na osmiletém gymnáziu OPEN GATE v Babicích od jeho otevření v roce 2005. Dva maturitní ročníky, celkem 45 studentů, úspěšně ukončily své studium. Ve školním roce 2010/2011 navštěvuje osmileté gymnázium 134 studentů.

Rumunsko 2010 – zlatá expedice EDIE

Sedm studentů OG absolvovalo historicky první expedici zlaté úrovně The Duke of Edinburgh Award

Studenti Open Gate debatními mistry světa!

Studenti Open Gate obsadili první místo na mistrovství světa v online debatě!

Úspěch Zuzany Matiášové v celostátním kole Olympiády z českého jazyka

Naše čerstvá absolventka Zuzana Matiášová přidala k prvnímu místu v krajském kole Olympiády z českého jazyka velmi hezký úspěch i v kole celostátním

Velký úspěch naší studentky na Olympiádě v českém jazyce

Opravdu vynikajícího úspěchu dosáhla studentka oktávy našeho gymnázia Zuzana Matiášová. Ve velké konkurenci zvítězila v krajském kole Olympiády v českém jazyce.

Matematický klokan opět na OG

Tak jako každý rok i letos se studenti naší školy zúčastnili celostátní matematické soutěže nazvané Matematický klokan.

Nymburk: Postup do finále Debatní ligy!

Po bezchybném výkonu na posledním kvalifikačním turnaji v Nymburce postoupil do finále Debatní ligy v obou jazykových větvích tým Nunc Sequimur

Junioři Open Gate válí v plavecké štafetě

Obhájeným prvenstvím v plavecké štafetě pro nižší ročníky naši studenti potvrdili, že laťku v žádném případě nesnižují a do budoucna tak ani nezamýšlí.

Debatní turnaj v Otrokovicích

První debatu na geneticky modifikované organismy jsme bohužel nedebatovali, neboť na soutěži bylo devatenáct týmů, takže každé kolo byl náhodně jeden zvolen a ten nedebatoval. Za tuto debatu poté na konci turnaje dostal průměr bodů získaných v debatách předchozích.

Open Gate zabodovala na Debatiádě již podruhé!

Open Gate zabodovala na Debatiádě již podruhé! Open Gate se této soutěže zúčastnila podruhé a znovu velmi úspěšně. Po loňských dvou týmech ve finálovém turnaji se letos až do cíle probojoval pouze jeden, a to tým ve složení Tereza Janková a Karolína Horská (obě z tercie).

Naši studenti excelovali v logické olympiádě

Minulý týden se pět studentů naší školy – Pavel Munduch, Martin Jaroš, Martin Kábrt, Zuzka Matiášová a Marek Svoboda – zúčastnilo krajského kola soutěže s názvem Logická olympiáda.

Úspěch studentky OPEN GATE v historicko-literární soutěži 20 let svobody aneb demokracie není samozřejmost

Anežka Svobodová ze sexty postoupila do finále soutěže 20 let svobody aneb demokracie není samozřejmost se svojí esejí nazvanou Režim a já.

Jak to u nás žije