Pedagogický sbor gymnázia

Vzdělaní a zkušení pedagogové, kteří jsou nadšení pro své předměty. S radostí a empatií jsou pozitivními vzory pro své žáky.

Petra Dobešová
jednatelka OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o.

dobesova@opengate.cz
Celý profil

Kateřina Kožnarová
ředitelka školy

koznarova@opengate.cz
Celý profil

Petr Chára
zástupce ředitelky školy, učitel IB Economics

chara@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Humanitních a společenských věd

Lukáš Chytrý
vedoucí oddělení Humanitních a společenských věd; koordinátor a učitel předmětu Theory of knowledge (IB); učitel angličtiny a základů společenských věd

chytry@opengate.cz
Celý profil

Michael Devine
učitel angličtiny a historie

devine@opengate.cz
Celý profil

Petr Chára
zástupce ředitelky školy, učitel IB Economics

chara@opengate.cz
Celý profil

Michal Kašpar
učitel dějepisu a zeměpisu; webmaster

kaspar@opengate.cz
Celý profil

Marks Rupert
učitel IB Global Politics, IB koordinátor

marks@opengate.cz
Celý profil

Diana Stroughair
učitelka angličtiny a předmětu Theory of knowledge (IB)

dstroughair@opengate.cz
Celý profil

Petra Šedivá
učitelka IB Psychology, základů společenských věd, občanské výchovy a českého jazyka

sediva@opengate.cz
Celý profil

Petr Šrůta
učitel češtiny a společenských věd

sruta@opengate.cz
Celý profil

Jan Tomášek
učitel dějepisu, zeměpisu, IB History, základů společenských věd a latiny

tomasek@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Český jazyk a literatura

Michaela Mikesková
vedoucí oddělení Českého jazyka a literatury, učitelka češtiny

mikeskova@opengate.cz
Celý profil

Jana Hook
učitelka češtiny

hook@opengate.cz
Celý profil

Petra Šedivá
učitelka IB Psychology, základů společenských věd, občanské výchovy a českého jazyka

sediva@opengate.cz
Celý profil

Petr Šrůta
učitel češtiny a společenských věd

sruta@opengate.cz
Celý profil

Oddělení English

Stephen Troy Witt
vedoucí oddělení English, učitel angličtiny

witt@opengate.cz
Celý profil

Dominika Adamová
vedoucí Poradenského centra; učitelka, školní poradce a terapeut pro gymnázium,

adamova@opengate.cz
Celý profil

Blanka Barnes
učitelka angličtiny a němčiny

barnes@opengate.cz
Celý profil

Kristýna Drábková
učitelka anglického a francouzského jazyka

drabkova@opengate.cz
Celý profil

Lukáš Chytrý
vedoucí oddělení Humanitních a společenských věd; koordinátor a učitel předmětu Theory of knowledge (IB); učitel angličtiny a základů společenských věd

chytry@opengate.cz
Celý profil

Veronika Macura
učitelka angličtiny, koordinátorka profesního rozvoje

macura@opengate.cz
Celý profil

Kristýna Procházková
učitelka angličtiny, koordinátorka Community Service

prochazkova@opengate.cz
Celý profil

Diana Stroughair
učitelka angličtiny a předmětu Theory of knowledge (IB)

dstroughair@opengate.cz
Celý profil

Ian David Stroughair
učitel angličtiny

stroughair@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Science

Natália Marta Balogová
vedoucí oddělení Science, učitelka matematiky, přírodních věd, a IB ESS

balogova@opengate.cz
Celý profil

Jeffrey Antico
učitel chemie

antico@opengate.cz
Celý profil

Vladimír Grejták
vedoucí oddělení Math & IT; učitel fyziky, matematiky a IT

grejtak@opengate.cz
Celý profil

Šárka Hladíková
učitelka přírodních věd

hladikova@opengate.cz
Celý profil

Ľubica Knížková
učitelka matematiky a přírodních věd

knizkova@opengate.cz
Celý profil

Kateřina Michaliková
učitelka matematiky a fyziky

michalikova@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Matematiky a IT

Vladimír Grejták
vedoucí oddělení Math & IT; učitel fyziky, matematiky a IT

grejtak@opengate.cz
Celý profil

Murphy Andrew
učitel matematiky

murphy@opengate.cz
Celý profil

Natália Marta Balogová
vedoucí oddělení Science, učitelka matematiky, přírodních věd, a IB ESS

balogova@opengate.cz
Celý profil

Ľubica Knížková
učitelka matematiky a přírodních věd

knizkova@opengate.cz
Celý profil

Luděk Michalik
učitel matematiky, koordinátor programu DofE (The Duke of Edinburgh´s International Awards)

michalik@opengate.cz
Celý profil

Kateřina Michaliková
učitelka matematiky a fyziky

michalikova@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Modern Languages

Milena Caba
vedoucí oddělení Modern Languages; učitelka španělštiny

caba@opengate.cz
Celý profil

Blanka Barnes
učitelka angličtiny a němčiny

barnes@opengate.cz
Celý profil

Kristýna Drábková
učitelka anglického a francouzského jazyka

drabkova@opengate.cz
Celý profil

Daniela Perekopská
učitelka francouzštiny a španělštiny

perekopska@opengate.cz
Celý profil

Pavla Trnková
učitelka francouzštiny a španělštiny

trnkova@opengate.cz
Celý profil

Jan Udatný
učitel němčiny

udatny@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Arts

Petra Pětiletá
vedoucí oddělení Arts; učitelka výtvarné výchovy

petileta@opengate.cz
Celý profil

Zora Velková
učitelka výtvarné výchovy

velkova@opengate.cz
Celý profil

Oddělení Physical Education

Marcela Gnadová
vedoucí oddělení Physical Education, učitelka tělesné výchovy a biologie

gnadova@opengate.cz
Celý profil

Michal Klauz
učitel tělesné výchovy

klauz@opengate.cz
Celý profil

Gueye Papa Daouda
pedagogický asistent, správce bazénu a venkovních sportovišť a vedoucí kroužků: fotbal, plavání, basketbal, volejbal

gueyed@opengate.cz
Celý profil