Kristýna Drábková

učitelka anglického a francouzského jazyka

E-mail: drabkova@opengate.cz
Telefon:

Kristýna pochází z Poděbrad, kde také chodila na gymnázium. V roce 2015 dokončila magisterské studium v oboru Učitelství pro 2. stupeň základní školy – Anglický jazyk a literatura + Francouzský jazyk a literatura na Univerzitě Hradec Králové. Během svých studií strávila jeden semestr ve Francii na Université de Limoges, Faculté de Lettres et des Sciences Humaines a dvě léta pracovala jako plavčice ve Spojených státech Amerických.

Vzdělání

2010–2015, Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové, obory Učitelství pro 2. stupeň základní školy – Anglický jazyk a literatura + Francouzský jazyk a literatura

Praxe

Během studií i během práce se Kristýna účastnila a nadále účastní široké škály vzdělávacích kurzů. V Open Gate začala pracovat hned po ukončení studií. V roce 2018 strávila jeden měsíc v rámci učitelské výměny na prestižní škole Dhirubhai Ambani International School v Mumbai, Indie.

Koníčky

Volný čas ráda tráví s rodinou a přáteli, pečením dortů či jiných sladkostí, cestováním, četbou a hraním deskových her. Miluje hudbu všeho druhu a hraje na saxofon. Ze sportů je ochotná vyzkoušet jakýkoliv, i kdyby v něm neměla být dobrá. Pravidelně se věnuje touch rugby pod záštitou Rugby Club Poděbrady, piloxingu, lezení na stěně, běhu, volejbalu (především s kolegy) a v létě jízdě na kolečkových bruslích. Práce s dětmi ji nesmírně baví a těší ji, když si užívají vyučování stejně tak, jako ona.