Gallagher Mike

učitel IB ekonomie a management obchodu

E-mail: gallagher@opengate.cz
Telefon:

Michael, původem z New Jersey, strávil během posledních deseti let většinu času ve východní Asii, včetně šesti let v Číně a tří let v Mongolsku. Vyučoval v rámci programů IB, AP a IGCSE ekonomiku a podnikání a rovněž navštěvoval semináře IBDP pro oba předměty.

Vzdělání

2006–2010: Sellinger School of Business & Management (škola obchodu a řízení) při univerzitě Loyola v Marylandu, Bachelor of Business Administration (bakalář obchodní administrativy) se zaměřením na ekonomiku.

2012–2013: Program certifikace znalosti čínštiny na Univerzitě v Čeng-čou v Číně.

Praxe

Michael se poprvé pustil do výuky ekonomiky v mongolské Hobby School v Ulánbátaru, což je jedna z nejuznávanějších soukromých škol. Tři roky zde vyučoval ekonomiku a také vedl různé matematické kurzy. Po celou tuto dobu byl také hlavním trenérem středoškolského chlapeckého basketbalového týmu. Poté se vrátil do Číny, usadil se v Šanghaji a po dva roky vyučoval program IBDP, obor ekonomické a obchodní řízení podniku, než v roce 2021 nastoupil do Open Gate.

Koníčky

Po většinu svého života se Michael věnoval hlavně sportům, zejména košíkové, atletice a americkému fotbalu. K jeho dalším zájmům patří vzpírání, hraní videoher, počítačové programování a samozřejmě také rád tráví čas se svou manželkou.