Iveta Korvínová

vychovatelka

E-mail: korvinová@opengate.cz
Telefon: +420 607 279 407

Iveta začala učit již během svých studií na pedagogické škole a učila i po jejím absolvování. Následně žila nějaký čas v Kreuzau Winden v Německu. Členkou týmu Open Gate je od roku 2021, kde může zhodnotit a propojit všechny své dosavadní zkušenosti a znalosti z různých oblastí spektra oborů.

Vzdělání

1983 – 1987   Gymnáziu s ekonomickým vzděláním, Nový Bydžov

1988 – 1990   Střední Pedagogická  škola, Litomyšl – Pedagogika, psychologie, Vv

2014 – 2017  Pražská psychoterapeutická fakulta – celoživotní vzdělávání, Praha

Praxe

Iveta působila několik let v oblasti obchodu a podnikala. Vždy chtěla pomáhat a od svého mládí měla sen – uspořádat celorepublikovou soutěž pro dívky ve věku 15 – 18 let. V roce 2000 se jí sen splnil. Uspořádala semifinále Miss ČR v Lysé nad Labem a poté založila a uspořádala celorepublikovou soutěž krásy a talentu. Během času se Iveta vrátila do oblasti školství a začala opět učit na základní škole německý jazyk a výtvarnou výchovu. Absolvovala též řadu kurzů a seminářů (např. team management, vedení lidí, hlasový kurz pro moderátory, žurnalistiku či výchovu bez poražených).

Koníčky

Ivetiným koníčkem se stala víra, která ji nasměrovala a dala tak pevný základ jejím hodnotám. Zajímá se o zdravou stravu, ráda sportuje - má ráda procházky přírodou, občasnou jízdu na kole, běh, sjezdové lyže a posilovnu.  Iveta se ráda učí nové věci a občas i maluje.