Monika Malovcová

pedagogická asistentka na ZŠ a vychovatelka

E-mail: malovcova@opengate.cz
Telefon: +420 607 300 355

Monika v Open Gate pracuje od roku 2015 jako lektorka keramického kroužku. Později rozšířila své působení i na základní školu, kde využívá své několikaleté zkušenosti z bilingvní mateřské a základní školy a montessori mateřské a základní školy.

Vzdělání

2001 - 2006, Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor Výtvarná výchova

2000 - 2001, Jazyková škola, obor angličtina

Praxe

Monika ve školství působí od roku 2006, kdy začala pracovat jako učitelka v anglickém programu MŠ u dětí od 2 do 6 let v Sunny Canadian International School. V letech 2014 až 2016 působila jako lektorka v Mravenčí školičce při Mateřském centru Mraveniště. O rok později se z ní stala učitelka výtvarné a pracovní výchovy na 1. základní škole Masarykovo náměstí Říčany. Monika má také zkušenosti z Montessori školy a školky Sofie, kde byla asistentkou pedagoga v MŠ a lektorkou výtvarného a keramického kroužku.

Koníčky

Monika tráví svůj volný čas především se svými dvěma dcerkami. Baví ji výlety do přírody a cestování, ráda čte. Jejím největším koníčkem jsou však sporty. Má ráda lyže, běžky, snowboard, brusle, plavání, cyklistiku a v poslední době především běh.