Milan Mendlík

vychovatel

E-mail: mendlik@opengate.cz
Telefon: +420 702 190 255

Milan pochází z Moravy, narodil se ve Zlíně, ale již 30 let žije a pracuje v Praze.  Kromě několika životních lásek je jeho trvalou láskou DIVADLO – jako herec, režisér, dramaturg, ale hlavně jako spoluprovozovatel vlastního komorního divadla v centru Prahy.

Vzdělání

1986 – 1990 Vysoká pedagogická škola v Bratislavě (obor Výchova a vzdělávání dospělých)

1991 – 1995 Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (obor Tělesná výchova a sport – specializace sportovní gymnastika)

Praxe

Po absolvování druhé vysoké školy svou praxi zahájil jako vychovatel a poté působil jako učitel tělesné výchovy a učitel biomedicínských předmětů na několika středních školách v Praze. Od roku 1998 začal externě spolupracovat s cestovními kancelářemi a přes letní měsíce působil jako průvodce, delegát a animátor v Řecku. Cestovnímu ruchu se naplno začal věnovat od roku 2001 kdy střídavě žil v Řecku a v Čechách. Organizačně a obsahově zajišťoval ozdravné pobyty pro tělesně postižené děti a mládež. Připravoval a realizoval projekt LOH Athény 2004 – zajištění vstupenek, dopravy a ubytování, jako hlavní partner Českého olympijského výboru.

Od roku 2006 se Milan pracovně osamostatnil a realizoval vzdělávací projekty z mediální oblasti a privátního firemního sektoru. Působí až dodnes jako lektor komunikačních dovedností a manažerských kompetencí. Působil také jako Mediátor v trestněprávních věcech mladistvých delikventů.

Koníčky

Veškerý svůj volný čas věnuje provozu divadla, produkci kulturních, společenských a sportovních akci “...má práce v této oblasti je mi koníčkem....”