Trnková Pavla

učitelka francouzštiny

E-mail: trnkova@opengate.cz
Telefon: +420 607 280 724

Pavla si průběžně doplňuje své vzdělání účastí na školení a stážích organizovaných Francouzským institutem v Praze, Národním institutem pro další vzdělávání a agenturou Descartes Agency. Několikrát pobývala ve Francii jako au pair, absolvovala stáž organizovanou IFTG Praha a pracovala v cestovní kanceláři Kuoni ve francouzském Lyonu.

Vzdělání

2012 - 2014 | Instituto Cervantes, Praha, studium španělského jazyka

1993 - 1994 | Francouzsko-český institut řízení při VŠE, Praha, Podnikový management

1985 - 1993 | Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, Katedra rusistiky, slavistiky a romanistiky, obor Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů, aprobace ruský a francouzský jazyk a Překladatelství (polský jazyk)

Praxe

V letech 1999 až 2006 učila Pavla francouzštinu v různých firmách a později také jako soukromý lektor. V letech 1994 - 1995 pracovala v komerční sféře na pozici obchodní asistentky. Od roku 2006 vyučuje francouzský a španělský jazyk na Open Gate. Podílí se na přípravě studentských výměn se spřáteleným gymnáziem v Lycée Campostal v Rostrenenu v Bretani. Je zodpovědná za vydávání školního časopisu OG NOTES. Je garantem akademického klubu tvůrčího psaní.

Koníčky

Pavla ráda cestuje, jezdí na kole, lyžuje, má ráda pobyt v přírodě a dobré knížky. Ve svém volném čase zpívá ve sboru a věnuje se kreativnímu psaní.