Anna Zavadilová

vychovatelka

E-mail: zavadilova@opengate.cz
Telefon: +420 725 840 169

Anna úspěšně absolvovala bakalářské studium v oboru humanitní studia se zaměřením na pedagogiku a dále navazující magisterské studium oboru sociální pedagogika. Během studia měla praxi v azylovém domě i v nízkoprahovém klubu. Zkušenosti s anglickým jazykem má ze dvou studijních pobytů Erasmus v zahraničí. Anna učila náboženství v Říčanech a Kolodějích na faře, zkušenosti má s doučováním dětí.

Vzdělání

2015 – 2018, Masarykova univerzita v Brně, Pedagogická fakulta, obor Sociální pedagogika, navazující magisterské studium (Erasmus: Università Suor Orsola Benincasa, Itálie)

2012 – 2015, Univerzita Pardubice, Filozofická fakulta, obor Humanitní studia, bakalářské studium (Erasmus: Vytautas Magnus University, Litva)

Praxe

Od roku 2010 je Anna součástí organizačního týmu dětského tábora, kde dělá také vedoucí. Zkušenosti má i s doučováním dětí. V letech 2015 – 2017 působila na třech různých školách jako asistentka pedagoga, na dvou z těchto škol pracovala i jako vychovatelka.

Koníčky

Mezi Aniččiny zájmy patří sporty, zejména plavání, turistika, lyžování a jízda na horském kole, účastní se závodů na horském kole. Ráda cestuje a baví ji také kreativní činnosti, jako výroba svíček, vypalování do dřeva a malování.