Přidejte se k nám!

Rádi mezi sebou přivítáme kolegu nebo kolegyni, který/á je samostatný/á a nadšený/á pro práci s dětmi a mladými lidmi. Bude se s námi spolupodílet na všestranném rozvoji našich žáků a studentů.
Open Gate je škola s rodinnou atmosférou, vynikajícím zázemím a velkorysým prostorem pro profesní rozvoj učitelů.

Nabídky práce ve škole Open Gate

Máte zájem o práci ve škole Open Gate (základní škola, gymnázium, studentské koleje), ale nemáme aktuálně vypsanou volnou pozici nebo jste nenašli pozici odpovídající vaší specializaci nebo zájmu? Nevadí! I tak budeme rádi, pokud nám pošlete svůj životopis. Vážíme si vašeho zájmu o práci v naší škole. Budeme vás kontaktovat, až budeme hledat vhodného kandidáta/kandidátku na pozici, která odpovídá vašemu zájmu, vzdělání a zkušenosti.

Moderní pracovní prostředí

Velkoryse vybavený kampus školy v pěkném prostředí v Babicích nedaleko Prahy. Máme zde gymnázium a základní školu, koleje pro ubytované studenty, divadlo, velmi dobře vybavenou knihovnu, různá venkovní i vnitřní sportoviště, stáje s koňmi, posilovnu či bazén.

Přátelský tým podporujících kolegů

Práce v podporujícím týmu dává velký prostor i pro další osobnostní a profesní růst. Jsme otevřeni inovacím a dalšímu vzdělávání. Méně zkušeným kolegům nabízíme supervizi.