Informace pro zákonné zástupce studentů gymnázia

Studenti gymnázia a jejich zákonní zástupci zde najdou důležité informace, dokumenty a odkazy na školní aplikace.

ManageBac a Bakaláři

Kroužky

Uniformy

Dokumenty ke stažení

Školní jídelna | menu

Organizace školního roku

Školská rada | zápisy

ManageBac a Bakaláři

ManageBac je naše online platforma, kde se studenty sdílíme různé dokumenty nebo plánujeme výuku. Studenti a rodiče zde mají přehled o hodnocení studenta, tématických plánech, úkolech i dalších školních aktivitách na jednotlivé dny. Pro přihlášení přes tento odkaz: ManageBack - přihlášení používejte vaše unikátní přihlašovací údaje.

Bakaláři jsou naším druhým online systémem, který máme pro evidenci docházky. Pro přihlášení přes tento odkaz: Bakaláři - přihlášení používejte vaše unikátní přihlašovací údaje.

Pro řešení komplikací s přihlášením do našich online systémů se obraťte emailem na sekretariát gymnázia.

Zájmové kroužky

Usilujeme o to, aby naši absolventi byli opravdu všestranní. Vysíláme je do života vybavené nejen vzděláním, ale i sociální a emoční inteligencí. Právě s tím nám pomáhá bohatá nabídka aktivit mimo školní lavice. Dáváme studentům příležitost rozvíjet téměř jakýkoliv talent. Je jedno, jestli v sobě objeví lásku ke keramice, muzice, vaření, plavání, jazykům, floorbalu nebo třeba jízdě na koni. Na Open Gate jim pomůžeme skoro se vším.
 
Pro přihlašování k zájmovým kroužkům používáme systém Auksys.

Školní uniformy

Open Gate je jedna z mála českých škol, ve které se nosí školní uniformy. Našeho studenta tedy poznáte na první pohled, ať je ve škole, nebo na školní akci. Pro objednání uniformy použijte náš e-shop

Jídelníček

Aktuální menu ve školní jídelně si můžete prohlédnout zde. Připomínáme, že jídla si předem neobjednáváte, ale vyberete si je až na místě. Kromě nabídky hlavních jídel je samozřejmě k dispozici bohatý teplý i studený bufet. Více informací najdete na stránce Stravování

Dokumenty ke stažení

Zde jsme pro vás uložili užitečné dokumenty, které využijete při omlouvání absence studenta nebo při přípravě na školní akci. Dokumenty jsou k dispozici ve formátu pdf. Pokud vám zde nějaký důležitý dokument chybí, dejte nám prosím vědět.

Žádost o uvolnění ze školy
Potvrzení o bezinfekčnosti
Pokyny pro chování na školních akcích
Informace k omlouvání absence

Školská rada

Školská rada u nás na Open Gate není pouze formální uskupení, které plní zadání dané školským zákonem. Společně s rodiči zde zástupci zřizovatele i školy probírají aktuální dění, podněty směřující k rozvoji školy, vyjadřují se nebo schvalují dokumenty důležité pro její fungování. Zde si můžete přečíst zápisy z jednání školské rady.

Zápis z jednání školské rady konané 9. září 2021.