Základní škola

Bereme děti, jaké jsou, a pomáháme jim být každý den ještě lepší. Ve světě vzdělávání jsme unikátní příležitostí pro ty, kteří vyhledávají vysokou úroveň vzdělání a zároveň touží po osobním prostoru, který jim dává možnost rozvíjet se také v dalších oblastech svého zájmu.

Novinky

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Podle některých tradic se svíčce, kterou zapalujeme na bronzovou neděli, říká pastýřská a symbolizuje Kristovy jesličky. Vánoční atmosféra na nás dýchá ze všech tříd základní školy a na chodbách přibývají adventní a vánoční motivy.

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Máme za sebou další dva týdny, při kterých jsme zažili mnoho událostí.

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Tuto středu jsme měli možnost se společně setkat během drakiády. Počasí nám přálo, vítr foukal a draci létali vysoko. Společně se nám podařilo rozzářit dětská očka

Pedagogický tým

Jaký je učitel Open Gate? Především inspirující. Mezinárodní pedagogický sbor Open Gate tvoří laskaví, trpěliví odborníci s rozmanitými akademickými a pedagogickými zkušenostmi. Vnáší do výuky netradiční pohledy a jsou otevřeni celoživotnímu vzdělávání.

Zápis a přestupy

Na ZŠ Open Gate se může hlásit každý předškolák. I ten váš. Podívejte se, jak na to, a dokdy je potřeba se přihlásit. Přestup do vyšších ročníků ZŠ je také možný, ale jen když se ve třídě uvolní místo. 

Školní družina

Fotbalové hřiště i hudební zkušebna. Knihovna i bazén. Myslíme na to, abychom mohli rozvíjet každý talent. Ve školní dny máme otevřenou družinu a nabízíme spoustu kroužků.

Kroužky ZŠ

Nabízíme přes třicet nejrůznějších kroužků. Sportovní, kulturní, jazykové i manuální. Pro každého něco. Koukněte na ty letošní.

Stravování

Vaříme pestře, zdravě a chutně. Nejčastěji ze sezónních surovin, maso a zeleninu nám dodávají i farmáři z okolí. Postaráme se také o děti se speciálními dietami.

Školní hymna
ZŠ Open Gate

Každá třída základní školy má svého patrona – minerál, který ji během roku doprovází. Pro první třídu to je žlutý topaz, pro druháky jsme vybrali červený jaspis, třeťáky poznáme podle zeleného smaragdu, čtvrťákům jsme vyhradili modrý akvamarín a páťáci mají fialový ametyst.

Přijďte se k nám podívat!

Během prvního pololetí školního roku pořádáme několik dnů otevřených dveří. Pokud se vám nehodí termín, domluvte si s námi návštěvu v jiný den. Stačí kontaktovat vedoucí sekretariátu ZŠ Open Gate Markétu Lepičovou na lepicova@opengate.cz nebo na telefonním čísle +420 606 022 546.

Jak to u nás žije