Základní škola

Bereme děti, jaké jsou, a pomáháme jim být každý den ještě lepší. Ve světě vzdělávání jsme unikátní příležitostí pro ty, kteří vyhledávají vysokou úroveň vzdělání a zároveň touží po osobním prostoru, který jim dává možnost rozvíjet se také v dalších oblastech svého zájmu.

Novinky

Pravidelný pozdrav z Vaší - naší základní školy

Pravidelný pozdrav z Vaší - naší základní školy

Příští týden začíná období oborových prezentací, které každoročně přináší žákům příležitost zúročit několikatýdenní přípravy. Učení prezentovat před ostatními již na prvním stupni základní školy má nespočet výhod. Více se dočtete v pravidelném pozdravu ze ZŠ.

Pravidelný pozdrav z Vaší - naší základní školy

Pravidelný pozdrav z Vaší - naší základní školy

Páteční pozdrav je opět plný informací z dění v jednotlivých třídách i celoškolních událostech. Příjemné čtení.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení do 1. ročníku osmiletého studia pro školní rok 2024/2025

Výsledky 1. kola přijímacího řízení do 1. ročníku osmiletého studia pro školní rok 2024/2025

Výsledky přijímacího řízení do primy pro školní rok 2024/2025 naleznete zde.

Pedagogický tým

Jaký je učitel Open Gate? Především inspirující. Mezinárodní pedagogický sbor Open Gate tvoří laskaví, trpěliví odborníci s rozmanitými akademickými a pedagogickými zkušenostmi. Vnáší do výuky netradiční pohledy a jsou otevřeni celoživotnímu vzdělávání.

Zápis a přestupy

Na ZŠ Open Gate se může hlásit každý předškolák. I ten váš. Podívejte se, jak na to, a dokdy je potřeba se přihlásit. Přestup do vyšších ročníků ZŠ je také možný, ale jen když se ve třídě uvolní místo. 

Školní družina

Fotbalové hřiště i hudební zkušebna. Knihovna i bazén. Myslíme na to, abychom mohli rozvíjet každý talent. Ve školní dny máme otevřenou družinu a nabízíme spoustu kroužků.

Kroužky ZŠ

Nabízíme přes třicet nejrůznějších kroužků. Sportovní, kulturní, jazykové i manuální. Pro každého něco. Koukněte na ty letošní.

Stravování

Vaříme pestře, zdravě a chutně. Nejčastěji ze sezónních surovin, maso a zeleninu nám dodávají i farmáři z okolí. Postaráme se také o děti se speciálními dietami.

Hymna základní školy Open Gate

Každá třída základní školy má svého patrona – minerál, který ji během roku doprovází. Pro první třídu to je žlutý topaz, pro druháky jsme vybrali červený jaspis, třeťáky poznáme podle zeleného smaragdu, čtvrťákům jsme vyhradili modrý akvamarín a páťáci mají fialový ametyst.

Přijďte se k nám podívat!

Během prvního pololetí školního roku pořádáme několik Dnů otevřených dveří. Pokud se vám nehodí termín, domluvte si s námi návštěvu v jiný den. Stačí kontaktovat vedoucí sekretariátu ZŠ Open Gate Markétu Lepičovou prostřednictvím e-mailu lepicova@opengate.cz nebo na telefonním čísle +420 606 022 546.

Život na Open Gate