Základní škola

Bereme děti, jaké jsou, a pomáháme jim být každý den ještě lepší. Ve světě vzdělávání jsme unikátní příležitostí pro ty, kteří vyhledávají vysokou úroveň vzdělání a zároveň touží po osobním prostoru, který jim dává možnost rozvíjet se také v dalších oblastech svého zájmu.

Novinky

Pravidelný pozdrav ze ZŠ

Pravidelný pozdrav ze ZŠ

Zdravíme Vás netradičně vprostřed týdne, abychom Vám popřáli krásné dny volna a potěšili Vás zpravodajstvím z uplynulých dní.

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Máme za sebou další týden a do konce září nám zbývá posledních pár dní. V pondělí se žáci třetí až páté třídy vydají společně za dobrodružstvím v přírodě, prvňáci a druháci tak budou mít školu sami pro sebe a mohou prozkoumat všechna její zákoutí.

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Hned v úvodu děkujeme všem za hojnou účast na třídních schůzkách, bylo příjemné Vás opět vidět pohromadě. V pondělí proběhla i první celoškolní Assembly, při které jsme se seznámili s tématem pro tento školní rok.

Pedagogický tým

Jaký je učitel Open Gate? Především inspirující. Mezinárodní pedagogický sbor Open Gate tvoří laskaví, trpěliví odborníci s rozmanitými akademickými a pedagogickými zkušenostmi. Vnáší do výuky netradiční pohledy a jsou otevřeni celoživotnímu vzdělávání.

Zápis a přestupy

Na ZŠ Open Gate se může hlásit každý předškolák. I ten váš. Podívejte se, jak na to, a dokdy je potřeba se přihlásit. Přestup do vyšších ročníků ZŠ je také možný, ale jen když se ve třídě uvolní místo. 

Školní družina

Fotbalové hřiště i hudební zkušebna. Knihovna i bazén. Myslíme na to, abychom mohli rozvíjet každý talent. Ve školní dny máme otevřenou družinu a nabízíme spoustu kroužků.

Kroužky ZŠ

Nabízíme přes třicet nejrůznějších kroužků. Sportovní, kulturní, jazykové i manuální. Pro každého něco. Koukněte na ty letošní.

Stravování

Vaříme pestře, zdravě a chutně. Nejčastěji ze sezónních surovin, maso a zeleninu nám dodávají i farmáři z okolí. Postaráme se také o děti se speciálními dietami.

Školní hymna
ZŠ Open Gate

Každá třída základní školy má svého patrona – minerál, který ji během roku doprovází. Pro první třídu to je žlutý topaz, pro druháky jsme vybrali červený jaspis, třeťáky poznáme podle zeleného smaragdu, čtvrťákům jsme vyhradili modrý akvamarín a páťáci mají fialový ametyst.

Přijďte se k nám podívat!

Během prvního pololetí školního roku pořádáme několik dnů otevřených dveří. Pokud se vám nehodí termín, domluvte si s námi návštěvu v jiný den. Stačí kontaktovat vedoucí sekretariátu ZŠ Open Gate Markétu Lepičovou na lepicova@opengate.cz nebo na telefonním čísle +420 606 022 546.

Jak to u nás žije