Novinky

Vyberte rok:

Zobrazit vše

Páteční zprávy z gymnázia

Ve čtvrtek proběhl v pořadí druhý Den otevřených dveří. Seznámit se se studiem na naší škole a se vším, co Open Gate nabízí, přišlo opět velké množství zájemců.

Pravidelný páteční pozdrav ze základní školy

Mnoho lidí často mluví o „návratu do normálu“. V určitém okamžiku ale musíme přijmout, že možná už tu máme „normál nový“. Můžeme však zůstat klidní, protože naši žáci této situaci 'šéfují',

Pravidelný páteční pozdrav ze základní školy

Zatím nevíme, co si pro nás rok 2022 přichystá, ale vstupujeme do něj posílení zkušeností. Oproti loňsku máme lepší situaci, tak si držme palce, ať je tomu tak i nadále a rok 2022 je pro Vaše – naše děti nezapomenutelný a skvělý, stejně jako Open Gate.

Páteční zprávy z gymnázia

Film Dobří holubi se vracejí je českou klasikou, a třebaže nezpracovává veselé téma, mám ho velmi rád. Tento týden jsme zažili návrat dobrých holubů i v Open Gate, avšak narozdíl od filmu se jednalo o velmi příjemné události.

První letošní pozdrav z Vaší - naší základní školy

V prvním lednovém týdnu jsme po vánočních prázdninách opět přivítali ve školních lavicích naše děti. Museli jsme vzít ohled na to, že se během dlouhých prázdnin věnovaly důležitějším činnostem. Jsme rádi, že jsou zpět!

Páteční zprávy z gymnázia

Opět Vás zdravíme a vítáme v roce 2022. Přejeme nám všem, aby nový rok byl rokem především dobrých zpráv.