Absolventi a univerzity

První absolventi odešli z Open Gate vstříc dalším zážitkům v roce 2009. Od té doby jsou to již stovky mladých lidí. Jsou mezi nimi lékaři, vědci, právníci, architekti, podnikatelé, inženýři, ekonomové, umělci, … prostě všechny možné profese.

Přehled našich absolventů

Univerzity a vysoké školy, na které byli přijati naši absolventi - výběr

Absolventi nám pomáhají

Přehled našich absolventů

Otevřená brána budoucnosti

V Open Gate všichni věříme, že kvalitní vzdělání otevírá v životě dětí velké příležitosti. Proto se snažíme být nejlepší volbou na této cestě. Vnímáme každé dítě jako celek, komplexní osobnost s touhami a sny, silnými i slabými stránkami, které pomáháme spojit s jejich nadáním a využít tak potenciál, se kterým přicházejí.

Díky velkorysým stipendiím Nadace The Kellner Family Foundation nabízíme špičkové vzdělání i studentům a studentkám gymnázia, kteří by nemohli platit školné. Za dobu existence školy přispěla rodinná nadace manželů Renáty a Petra Kellnerových na studium už 357 gymnazistům.

Závěrečné zkoušky

Na závěr osmiletého studia naši studenti skládají mezinárodní maturitu International Baccalaureate IB. Zároveň si můžou vybrat i českou maturitu nebo různé kombinace obou zkoušek. Převážnou část studia je připravujeme na všechny možnosti, rozhodují se až v posledním ročníku.

Mezinárodní maturita IB je úplně jiná než ta česká. Studenti si vybírají šest předmětů a přípravě se věnují poslední dva roky studia. Letošní výsledky našich absolventů byly opět vynikající. Plný počet, tedy 45 bodů, získalo pět našich absolventů. Jsme hrdí na výsledky všech. Top hodnocení 40+ bodů totiž získalo 16 z nich a vysoký průměr za všechny absolventy, 39,8 bodu, potvrzuje, že všichni byli skvělí. A to přesto, že příprava byla po dlouhé týdny distanční výuky mnohem složitější.

Studenti si naši školu vybírají díky dostupnému mezinárodnímu vzdělání, které jim dává možnost velmi dobrého uplatnění v globálním světě. Pokračují ve studiu na zahraničních či českých univerzitách. Zároveň je důležité, že tou dobou jsou z nich sebevědomí, ohleduplní a zodpovědní lidé, kteří znají svoje silné i slabé stránky. Zajímají se o svět kolem sebe a také o to, jak z něj každý osobně může pomoct udělat lepší místo.

Vyberte rok:

Zobrazit vše

Petr Dobiáš

Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z matematiky, fyziky, angličtiny, ekonomie a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Nizozemsku na Eindhoven University of Technology obor Industrial Design.

Celý profil

Dva roky vedl školní akademický klub FTC Robotics. Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z matematiky, fyziky, angličtiny, ekonomie a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Nizozemsku na Eindhoven University of Technology obor Industrial Design. Po dokončení studia by rád založil vlastní firmu věnující se průmyslovému designu.

Josefína Dušková

Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (41 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obor Žurnalistika. 

Celý profil

Pravidelně se úspěšně účastnila soutěží Logická olympiáda a Intermediate Mathematical Challenge a programu The Duke of Edinburgh's Award. Byla členkou redakční rady školního časopisu OG Chronicle. Mezi její koníčky patří četba, skauting a turistika. Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (41 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obor Žurnalistika. V budoucnu by ráda pracovala v oboru médií a mediální prezentace.

Alexandr Fedorov

Studium na Open Gate ukončil výbornými výsledky v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Nizozemsku na Leiden University obor International Relations and Organisations. 

Celý profil

Získal bronzový certifikát The Duke of Edinburgh’s Award, dále certifikát HSK 2 (test z čínštiny) a Applied Economics for talented students. Účastnil se debatních soutěží a florbalových turnajů. Byl členem Akademického klubu byznys a humanita, spoluorganizoval maturitní ples. Mezi jeho koníčky patří politika, tenis, vyučování cizích jazyků (ovládá jich 5), učení se ruskému jazyku ve škole, hokej a herectví. Studium na Open Gate ukončil výbornými výsledky v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Nizozemsku na Leiden University obor International Relations and Organisations. V budoucnu by se rád stal diplomatem v EU a respektovaným politikem. 

Filip Hlavinka

Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (41 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Nizozemsku na University of Amsterdam obor Psychology. 

Celý profil

Ve volném čase se věnuje fotografování. Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (41 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Nizozemsku na University of Amsterdam obor Psychology. V budoucnu by rád pracoval na farmě, studoval psychologii a otevřel vlastní galerii.

Jan Hrebík

Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (45 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou.  Rozhodl se pro studium v Irsku na University College Dublin obor Science za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation. 

Celý profil

Byl vedoucím týmu pořádajícím TEDxYouth Open Gate School, členem redakce OG NOTes, studentské rady a koordinátorem školních ambasadorů. Úspěšně se účastnil oborových olympiád, Logické olympiády, High School Business Challenge a soutěží v atletice a plavání. Získal zlatý certifikát DofE. Byl dobrovolníkem pro Světlušku, v Centru péče Doubrava, ve školní knihovně a učil Aj. Ve volném čase se věnuje atletice, Zumbě, rodině, přátelům a józe. Získal opakovaně akademické stipendium. Studium ukončil vynikajícími výsledky (45 bodů) v IB a českou maturitou.  Rozhodl se pro studium v Irsku na University College Dublin obor Science za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation. 

Adéla Janovská

Studium na Open Gate ukončila mezinárodní maturitou IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium oboru Psychology na New York University in Prague. 

Celý profil

Získala jazykové certifikáty z angličtiny a dokončila kurz učitelky plavání na Karlově univerzitě. Účastnila se programu The Duke of Edinburgh's Award, patřila do týmu studentů, který inicioval petici za udělení Nobelovy ceny za mír Siru Nicolasi Wintonovi. Byla členkou týmu školní kavárny, pořádala školní plavecké soutěže, učila a trénovala plavání. Ve volném čase se věnuje umění, učení malých dětí na klavír a výuce angličtiny, canicrossu a plavání. Studium na Open Gate ukončila mezinárodní maturitou IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium oboru Psychology na New York University in Prague. V budoucnu by ráda pracovala s dětmi jako dětská psycholožka, či učitelka.

Jakub Magyarics

Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (42 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium ve Velké Británii na Newcastle University obor Biomedical Genetics. 

Celý profil

Získal certifikát ZZA - Zdravotník zotavovacích akcí. Účastnil se Biologické olympiády. Byl členem studentské rady a týmu školní kavárny. Mezi jeho koníčky patří tenis a jízda v autě. Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (42 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium ve Velké Británii na Newcastle University obor Biomedical Genetics. V budoucnu by rád pracoval jako lékařský genetik.

Anne-Maria Matejas

Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (45 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium ve Velké Británii na Newcastle University obor Politics and International Relations. 

Celý profil

Byla šéfredaktorkou školního časopisu OG Chronicle, připravovala řečníky na TEDxYouth Open Gate School. Organizovala simulaci studentských prezidentských voleb, navštěvovala domov seniorů a doučovala matematiku. Získala stříbrný certifikát v programu DofE. Ve volném čase se věnuje čtení poezie T. S. Eliota, hraní na piano, nebo politickým debatám s přáteli. Studium ukončila vynikajícími výsledky (45 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium ve Velké Británii na Newcastle University obor Politics and International Relations. Ráda by pracovala v oblasti mezinárodních vztahů a vrátila se pomáhat do vesnic v indické Maharastře, které poprvé navštívila díky Open Gate v roce 2019.

Šimon Jakub Mráz

Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z matematiky a fyziky a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Praze na ČVUT, Fakultě elektrotechnické obor Elektronika a komunikace.

Celý profil

Účastnil se logických a matematických olympiád. Byl dlouholetým členem týmu školní kavárny. Mezi jeho koníčky patří hra na klavír a na kytaru, sport a posilování, robotika a technika, čtení fantasy a sci-fi knih, hraní počítačových her. Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z matematiky a fyziky a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Praze na ČVUT, Fakultě elektrotechnické obor Elektronika a komunikace.

Kryštof Orság

 Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z globální politiky a angličtiny a českou maturitou. Rozhodl se pro studium na Masarykově univerzitě v Brně, Právnické fakultě obor Právo. 

Celý profil

Účastnil se dějepisných olympiád a byl členem Studentské rady i týmu školní kavárny. Mezi jeho koníčky patří týmové sporty, politika a divadlo. V budoucnu bych rád vedl vlastní advokátní kancelář.

Paris Pešková

Studium na Open Gate ukončila mezinárodní maturitou IB. Po dokončení středoškolského studia se rozhodla pro Gap Year, pak chce pokračovat ve studiu na univerzitě v Nizozemsku.

Celý profil

Mezi její koníčky patří kickbox, četba a vaření. Ve volném čase se věnuje přátelům a chodí na procházky. Studium na Open Gate ukončila mezinárodní maturitou IB. Po dokončení středoškolského studia se rozhodla pro Gap Year, pak chce pokračovat ve studiu na univerzitě v Nizozemsku. V budoucnu by ráda pracovala v oblasti medicíny.

Eliška Procházková

Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (40 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Praze na VŠCHT za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation. 

Celý profil

Účastnila se programu The Duke of Edinburgh's Award. Rozhodla se pro studium v Praze na VŠCHT obor Chemie a chemické technologie za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation. Mezi její koníčky patří kickbox, Zumba a doučování. Ve volném čase se věnuje studiu chemie a přátelům. V budoucnu by ráda pracovala jako učitelka chemie a angličtiny na Open Gate. 

Valerie Pytjuk

Studium na Open Gate ukončila IB certifikáty z ekonomie, matematiky, španělštiny a angličtiny a českou maturitou. Rozhodla se pro studium ve Španělsku na Les Roches Marbella obor Hospitality.

Celý profil

Získala certifikáty z angličtiny a účastnila se programu The Duke of Edinburgh's Award. Aktivně se zapojovala do přípravy školního časopisu OG Chronicle jako editorka. Podílela se na organizaci TEDxYouth Open Gate School a pomáhala na školních sportovních akcích. Mezi její koníčky patří jóga a ve svém volném čase se věnuje malbě a kreslení. V budoucnu by ráda pracovala v pohostinství a uplatnila své znalosti ve vedení svého vlastního podniku. 

Viktor Říha

Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (44 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium ve Velké Británii na University of Oxford obor History.

Celý profil

Účastnil se debatních soutěží. Byl členem studentské radyVe volném čase se věnuje hře na kytaru a debatování.  V budoucnu by rád podnikl poutní cestu do Jeruzaléma.

Filip Šindelář

Studium na Open Gate ukončil výbornými výsledky v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium ve Francii na École Ducasse obor Culinary Arts and Management.

Celý profil

Získal bronzový certifikát v programu The Duke of Edinburgh’s Award. Účastnil se řady mimoškolních sportovních akcí a mezinárodních soutěží v robotice. Byl členem Robotics Club a týmu školní kavárny. Mezi jeho koníčky patří motorsport a létání.  V budoucnu by rád pracoval jako pilot.

Šárka Táborová

Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (40 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Praze na VŠCHT obor Forenzní analýza a analýza potravin. 

Celý profil

Získala bronzový certifikát v programu The Duke of Edinburgh’s Award.  Mezi její koníčky patří čtení a pečení. Ve volném čase se věnuje svým kamarádům, kytkám a zmrzlině. V budoucnu by se ráda věnovala forenzní vědě v oblasti kriminalistiky. 

Bronislav Theuer

Studium na Open Gate ukončil mezinárodní maturitou IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Praze na VŠCHT obor Chemie a technologie materiálů.

Celý profil

Získal certifikáty z angličtiny. Účastnil se programu The Duke of Edinburgh's Award. Účastnil se programu The Duke of Edinburgh's Award. Byl členem studentské rady, týmu školní kavárny a také florbalové ligy. Mezi jeho koníčky patří lakros a jídlo.

Václav Trpišovský

Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z angličtiny, matematiky a fyziky a českou maturitou. Rozhodl se pro studium na Univerzitě Pardubice Fakultě elektrotechniky a informatiky obor Aplikovaná elektrotechnika.

Celý profil

Již od dětství projevil velký zájem o matematiku a logiku, účastnil se různých matematických soutěží jako je například Matematická olympiáda, Logická olympiáda - kde třikrát vyhrál celostátní kolo, jednou pak i v matematické soutěži Pangea. Pětkrát též získal maximální počet bodů v celostátní soutěži Matematický klokan, a umístil se tak na děleném prvním místě. Třikrát se umístil na medailovém místě v mezinárodní soutěži UKMT Mathematical Challenge. Ve volném čase se rád věnuje elektronice, jízdě na kole a stolnímu tenisu. V budoucnu by rád pracoval jako elektrotechnik a návrhář elektronických zařízení.

Nicolas Wichert

 Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (42 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium v Irsku na University College Dublin obor History and Geography. 

Celý profil

Získal jazykové certifikáty z angličtiny a průvodcovský certifikát. Dosáhl stříbrné úrovně v programu The Duke of Edinburgh's Award. Účastnil se zeměpisné, dějepisné a matematické olympiády. Ve volném čase se věnuje hře na kytaru, plave a zároveň se snaží udržet své spolužáky nad vodou.  V budoucnu by rád pracoval jako učitel. 

Veronika Dolejší

Studium na Open Gate ukončila IB certifikáty z angličtiny a psychologie a českou maturitou. V budoucnu by ráda studovala psychologii se zaměřením na klinickou, experimentální nebo forenzní oblast.

Celý profil

Získala bronzový certifikát v programu The Duke of Edinburgh's Award. Ve volném čase se věnuje studiu švédštiny. Účastnila se divadelních vystoupení školního improvizačního týmu, stáží ve věznici Jiřice, Teen Challenge a Domov Mladá. Dva roky vedla studentský křesťanský klub, pomáhala popularizovat klasické a latinskoamerické tance. Mezi její koníčky patří tanec, zpěv, asijská kuchyně, čaj, poznávání nových lidí i kultur, psychologie, estetika, květomluva, teologie a religionistika. Po dokončení středoškolského studia odcestovala na jednoroční církevní stáž do Švédska.  Ráda by se naučila další cizí jazyk, věnovala se teologii, vyučování a psychoterapeutické práci v české církvi.

Jáchym Doležal

Studium na Open Gate ukončil mezinárodní maturitou IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium Vysokého učení technického v Brně obor Computer Science.

Celý profil

Získal stříbrný certifikát v programu The Duke of Edinburgh’s Award. Účastnil se FIRST Tech Challenge v Barceloně. Byl členem školního klubu robotiky a týmu školní kavárny. Mezi jeho koníčky patří sport, programování a výtvarné umění. 

Tomáš Dyrc

Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z matematiky a angličtiny a českou maturitou. Rozhodl se pro studium na Masarykově univerzitě v Brně obor Matematika a statistika.

Celý profil

Mezi jeho koníčky patří karetní hry, šachy a basketball. Rozhodl se pro studium na Masarykově univerzitě v Brně obor Matematika a statistika.

Pavlína Hrachovcová

Studium na Open Gate ukončila mezinárodní maturitou IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Irsku na Dundalk Institute of Technology obor Creative Media. 

Celý profil

Získala stříbrný certifikát v programu The Duke of Edinburgh’s Award. Byla členkou týmu školní kavárny. Mezi její koníčky patří Zumba a cizí jazyky. Ve volném čase se věnuje především zpěvu a hře na kytaru a klavír. Každoročně přispívala k programu na Blue Van festivalu a Vánočním revue na Open Gate. V budoucnu by ráda pracovala jako designérka nebo tvůrkyně animovaných filmů. 

Klára Churá

 Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (45 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Nizozemsku na Tufts University.

Celý profil

Dosáhla zlaté úrovně v programu The Duke of Edinburgh's Award. Získala jazykové certifikáty z angličtiny. Účastnila se Matematické olympiády, Senior Mathematical Challenge, korespondenčního semináře PraSe. Ve volném čase se věnuje čtení a chození po lesích. V budoucnu by ráda pracovala v akademickém prostředí.

Michaela Kopřivová

Studium na Open Gate ukončila IB certifikáty z angličtiny, biologie a chemie a českou maturitou. Rozhodla se pro studium České zemědělské univerzity v Praze obor Chov hospodářských zvířat za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation.

Celý profil

Získala bronzový certifikát v programu The Duke of Edinburgh’s Award. Byla členkou akademického klubu Medical Society. Mezi její koníčky patří jízda na koni, péče o zvířata, fotografování a čtení. 

Michal Míšek

Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z fyziky, matematiky, globální politiky a angličtiny a českou maturitou. Rozhodl se pro studium na Vysoké škole ekonomické v Praze obor Informační technologie. 

Celý profil

Získal zlatý certifikát v programu The Duke of Edinburgh’s Award. Účastnil se sportovních olympiád ve fotbale, plavání, atletice a basketbalu. Byl členem akademického klubu OG Talks. Mezi jeho koníčky patří práce s počítači, týmové sporty, zpěv a bojové umění. V budoucnu by se rád naučil hrát na akustickou kytaru a získal povolení k organizaci paintballových turnajů pro Pionýrskou skupinu Čáslav.

Lauren Muldoon

Studium na Open Gate ukončila IB certifikáty z angličtiny, španělštiny, psychologie a českou maturitou. Rozhodla se pro studium na University of Amsterdam obor Media and Culture. 

Celý profil

Účastnila se programu The Duke of Edinburgh's Award. Byla členkou redakce školního časopisu OG Notes. Mezi její koníčky patří hra na klavír a balet. Ve volném čase se věnuje své rodině, kamarádům a cestování. V budoucnu by ráda pracovala v oblasti módy, v časopise či vlastnila svou vlastní firmu. 

Jenifer Němcová

Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (42 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Nizozemsku na Leiden University obor Security Studies za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation.

Celý profil

Získala zlatý certifikát v programu The Duke of Edinburgh's Award a bronzový certifikát Intermediate Mathematical Challenge. Byla členkou akademického klubu latiny a robotiky. Mezi její koníčky patří tanec (street dance) a cestování, zajímá se o auta a motorsport. Baví ji španělština.  Plánuje založit vlastní firmu a procestovat celý svět.

Marek Paštika

Studium na Open Gate ukončil IB certifikáty z češtiny, angličtiny a matematiky a českou maturitou. Rozhodl se pro studium na Karlově univerzitě v Praze obor Marketing.  

Celý profil

Získal stříbrný certifikát v programu The Duke of Edinburgh's Award. Účastnil se sportovních akcí – v atletice a florbalu. Byl členem týmu kavárny a studentské rady. Mezi jeho koníčky patří sport, hlavně florbal, soutěživé hraní počítačových her, pořádání společenských akcí.  V budoucnu by rád pracoval ve vybraném oboru a postupně si budoval svoji firmu.  

Elizabeth Pavlovec

 Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (45 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium ve Velké Británii na The University of Edinburgh obor Business with Marketing. 

Celý profil

Získala zlatý certifikát v programu The Duke of Edinburgh's Award. Opakovaně získala akademické stipendium. Byla dobrovolnicí v Olivově dětské léčebně, pro nadaci Světluška, doučovala. Byla členkou studentské rady, týmu pořádajícího TEDxYouth Open Gate School, vedla studentskou kavárnu a vlastní kroužek Zumby. Mezi její koníčky patří hra na klavír, tanec, cestování, ekologie, turistika, čtení knih, lidská práva. V budoucnu by si přála procestovat celý svět, mluvit plynule pěti jazyky, založit vlastní firmu nebo pracovat ve společnosti jako Google, napsat knihu. 

Daria Rodina

 Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (41 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Praze na Karlově univerzitě, 1. lékařské fakultě obor Všeobecné lékařství. 

Celý profil

Získala jazykové certifikáty z angličtiny a American Heart Association certificate in First Aid Help. Účastnila se umělecké soutěže Máš umělecké střevo? a programu The Duke of Edinburgh's Award. Byla členkou redakce školního časopisu OG Notes a akademického klubu Medical Society. Mezi její koníčky patří jezdectví, tanec, snowboarding, golf, řízení auta. Ve volném čase se věnuje cestování a objevování nových kultur, práci s lidmi se speciálními potřebami (autismus, mozková obrna, OCD) a práci na dětských táborech. V budoucnu by ráda pracovala jako plastický chirurg. 

Fabian Rott

Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (41 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium ve Švýcarsku na EPFL Swiss Federal Institute of Technology Lausanne obor Civil Engineering. 

Celý profil

Získal certifikáty z matematiky AP Calculus BC (4) a z francouzštiny DELF. Účastnil se Senior Mathematical Challenge a výměnných pobytů ve Francii a Indii. Byl členem školního FTC Robotics týmu Powered By Redstone, OG Journalism Club a Klubu šachistů Říčany 1925. Ve volném čase se věnuje studiu francouzštiny, sportu a akvaristice. V budoucnu by rád pracoval jako stavební inženýr. 

Bertram Skařupa

Studium na Open Gate ukončil vynikajícími výsledky (44 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodl se pro studium ve Velké Británii na University of St Andrews obor Computer Science.

Celý profil

Získal zlatý certifikát v programu The Duke of Edinburgh's Award, druhé místo v soutěži Středoškolák roku 2020 a Senior Mathematical Challenge Gold. Byl součástí Robotics Club a získal Spain Championship Innovate Award 2020. Mezi jeho koníčky patří programování, skateboard a golf. V budoucnu by se rád věnoval robotice a algoritmům.  

Jasmína Švarcrová

Studium na Open Gate ukončila vynikajícími výsledky (45 bodů) v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium v Irsku na Trinity College Dublin obor European Studies za laskavého přispění Nadace The Kellner Family Foundation.

Celý profil

Získala certifikát AP U.S. History. Účastnila se dějepisných a zeměpisných olympiád, získala stříbrný certifikát v programu The Duke of Edinburgh's Award. Byla členkou studentské rady, týmu školní kavárny, redakce školních časopisů OG Notes a OG Chronicle, vedla Akademický klub humanitních věd. Mezi její koníčky patří horská turistika, tvůrčí psaní a četba poezie, cestování a studium historie. V budoucnu by se ráda podílela na modernizaci v oblasti státní správy nebo vzdělávání a naučila se italsky.

Kateřina Vaňková

Studium na Open Gate ukončila výbornými výsledky v mezinárodní maturitě IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha obor Mezinárodní management a marketing.

Celý profil

Účastnila se programu The Duke of Edinburgh's Award. Byla členkou studentské rady, vedení a propagace týmu školní kavárny a OG Journalism Club. Mezi její koníčky patří hudba a zpěv, jízda na koních, gymnastika, mažoretky, hra na piano a housle. Ve volném čase se věnuje rodině, výletům po Šumavě a cestování. V budoucnu by ráda studovala španělštinu a ruštinu a pracovala jako marketingová manažerka.

Kateřina Magdalena Vyšanská

Studium na Open Gate ukončila mezinárodní maturitou IB a českou maturitou. Rozhodla se pro studium na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni obor Právo. 

Celý profil

Účastnila se programu The Duke of Edinburgh's Award a zážitkového kurzu první pomoci s Českým červeným křížem. Získala certifikáty Zdravotník zotavovacích akcí a OWD - Open Water Diver. Byla členkou studentské rady, týmu školní kavárny, redakce školního časopisu OG notes a OG buddy programu. Mezi její koníčky patří cestování, potápění a golf. Ve volném čase se věnuje procházkám po Praze a navštěvování nových restaurací. V budoucnu by ráda pracovala jako advokátka, věnovala se především rodinnému právu a přebrala rodinnou advokátní kancelář.

Univerzity a vysoké školy, na které byli přijati naši absolventi - výběr

Česká republika

Akcent College

Anglo-American University

CEVRO Institut

Česká zemědělská univerzita v Praze

ČVUT, Elektrotechnická fakulta

ČVUT, Fakulta architektury

ČVUT, Fakulta informačních technologií

ČVUT, Jaderná a fyzikálně-inženýrská fakulta

ČVUT, Masarykův ústav vyšších studií

ČVUT, Stavební fakulta

ČVUT, Fakulta strojní

Lékařská fakulta UK v Hradci Králové, General Medicine

Masarykova univerzita, Právnická fakulta

Prague College

Technická univerzita Liberec

Unicorn College

University of New York in Prague

Univerzita Karlova, 1. lékařská fakulta

Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta

Univerzita Karlova, 3. lékařská fakulta

Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií

Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd

Univerzita Karlova, Filozofická fakulta

Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta

Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta

Univerzita Karlova, Právnická fakulta

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta informatiky a statistiky

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta podnikohospodářská

Vysoká škola chemicko-technologická

Itálie

Bocconi School Milano

Izrael

Tel Aviv University

Nizozemí

Eindhoven University of Technology

Erasmus Universiteit Rotterdam

Fontys University of Applied Sciences

Maastricht University

University of Groningen

Španělsko

European University, Barcelona

Švýcarsko

Ecole hôtelière de Lausanne

Les Roches International School of Hotel Management

Universität Zürich

University of Lucerne

USA

Columbia University

Dartmouth College

Drew University

Lynn University

Mills College

Minerva Schools at KGI

University of Chicago

University of Virginia

Yale University

Velká Británie

Aston University

Bath Spa University

Brunel University London

Coventry University

Durham University

Imperial College London

Lancaster University

London Metropolitan University

London School of Economics and Political Science (LSE)

Newcastle University

The University of Aberdeen

The University of Edinburgh

The University of Manchester

The University of Nottingham

University College London

University of Abertay Dundee

University of Bath

University of Birmingham

University of Brighton

University of Cambridge

University of Chester

University of Dundee

University of Exeter

University of Glasgow

University of Kent

University of Oxford

University of Reading

University of St Andrews

University of Sussex

University of Warwick

University of York

Absolventi nám pomáhají

Open Gate se pro naše absolventy stává trvalým spojencem. Pravidelně se spolu potkávají, radí si a pomáhají. Také se často vrací k nám do školy. Jsou to vždy velmi příjemná setkání. Současným studentům pomáhají s výběrem univerzit, vypráví o svých zkušenostech ze zahraničních studií nebo je inspirují tím, jak pokračují ve své kariéře.

Někteří vedou akademické kluby nebo jiné volnočasové aktivity. Tak jako třeba Michaela Grapenjuková, která založila akademický klub OG Roots & Shoots ve spolupráci s organizací Roots & Shoots, Jane Goodall Institute.