Školní úspěchy

Co pro nás znamená úspěch? Naše chápání “úspěchu” je mezi školami možná méně tradiční.

Jsme velmi hrdí na vynikající, měřitelné výsledky našich studentů v národních a mezinárodních žebříčcích a soutěžích. Zároveň víme, že pouze akademické výsledky pocit úspěchu a sebenaplnění nezajistí. Máme radost ze studentů, kteří za dobu studia na naší škole dosáhnou výrazného osobního pokroku.

Školní úspěchy

Vyberte rok:

Zobrazit vše

​Zážitky z astronomické olympiády

Astronomická olympiáda byla jedna z mnoha olympiád, které jsem tento rok absolvoval, ale musím říci, že dostat se do finálového kola této soutěže byl opravdu zážitek.

VENI, VIDI, VICI

​Pro OG Debate club se už stává tradicí každoročně obhajovat prvenství v debatování jak v českém jazyce, tak hlavně v anglickém.

Open Gate znovu hegemonem debatních soutěží

Stalo se už tradicí, že sezona Debatní ligy začíná v září na Open Gate

​Sonda do kvintánských duší

Studenti kvint mají za sebou druhý projekt ze základů společenských věd, další čtyři na ně ještě čekají, ale až v sextě (sociologie a ekonomie), septimě (právo) a oktávě (filosofie).

Výsledky našich studentů v matematických soutěžích

Jaro je v naší škole doprovázeno nejen příjemným oteplováním, ale také výrazným zvýšením aktivity v matematických soutěžích.

Krajské kolo Zeměpisné olympiády

​Mezi okresním a krajským kolem Zeměpisné olympiády se značně oteplilo. O kolik se ale zvýšil počet stupňů na teploměru, o tolik se snížil počet účastníků z Open Gate, poněvadž do krajského kola jsme postoupili jenom dva - já a Daniel Strnad z primy.

​Nový rekord!

4. dubna 2018 se uskutečnil 11. ročník plavecké juniorské štafety na Open Gate. Mezi sebou soutěžily čtyři školy, z toho jedna reprezentovala svoji školu poprvé.

​Okresní kolo zeměpisné olympiády: Zima jako v Rusku

„Tak tohle je ta geografická elita okresu Praha-východ.” S těmito slovy nás po příjezdu přivítal čelákovický učitel, který měl na starost organizaci zeměpisné olympiády. Jezdit každé jaro (letos to bylo 27. února) na tuto soutěž je na Open Gate už dlouholetá tradice.

​OG hostilo florbalový turnaj

Dvanáctý OG Cup je minulostí. Vyhráli ho reprezentanti Gymnázia Hostivice.