Novinky

Chronicle: Edition 2

Chronicle: Edition 2

Novinářský klub OG s hrdostí představuje druhé jarní vydání školního časopisu v anglickém jazyce The Chronicle pro školní rok 2025/26.

Časopis STUDENT

Časopis STUDENT

Náš oktavánský rok na škole je charakteristický tím, že všechny školní akce zažíváme jako studenti naposledy. Ať už je to vánoční večeře, florbalový turnaj nebo zvláště pro nás tvorba časopisu STUDENT. I tento příběh musel jednou skončit a končí na přelomu roku. S loučením se sluší i děkovat, tudíž bychom chtěli využít příležitosti a pár díků poslat.

Chronicle: Edition 1

Chronicle: Edition 1

Novinářský klub OG s hrdostí představuje první vydání školního časopisu v anglickém jazyce The Chronicle pro rok 2025/26.

Chronicle: Edition 3

Chronicle: Edition 3

Náš studentský žurnalistický tým připravil opravdu výjimečné vydání, které je ideální ke čtení na zahradě s chladným nápojem v ruce. Krásné léto.

Chronicle: Edition 2

Chronicle: Edition 2

Novinářský klub OG s hrdostí představuje další vydání našeho školního časopisu v anglickém jazyce The Chronicle.

Chronicle: Edition 1

Chronicle: Edition 1

Školní rok 2024-25 je v plném proudu a novinářský klub OG s hrdostí představuje další vydání našeho školního časopisu v anglickém jazyce The Chronicle.

Fotogalerie

Halloween

Halloween

Halloween contest.

28. říjen – NEZAPOMENEME!

28. říjen – NEZAPOMENEME!

Za 1. a 2. světové války naši předci bojovali za budoucnost naší vlasti a svých rodin

Kurz tance a společenského chování '16

Kurz tance a společenského chování '16

Pamatujete? Na bílé rukavičky, vyšívané kapesníčky, prodloužené, věneček? Na "kursy tance a společenského chování"? Jak to vypadá na podobných matiné v OG v roce 2016? Podívejte se na fotogalerii.

Toledo 2016

Toledo 2016

Studenti OG vyrazili opět do Španělska.

„Salát day“

„Salát day“

1. místo – Kačka Rybníčková a Zuzka Nigrin s Cézar salátem

4 + 4 dny v pohybu

4 + 4 dny v pohybu

Sexta a studenti IB Art se vypravili na festival současného umění 4 + 4 dny v pohybu. Tento festival je specifický v tom, že využívá prázdných prostorů v objektech v centru Prahy, které záhy čeká rekonstrukce.