Novinky

Banatul vă anuntă
Din toată inima salutăm din Romănia.
Do Prahy za architekturou
Kvartáni po stopách pražských německých architektů
Páteční zprávy z OPEN GATE
Zní to poněkud monotónně, ale i na Den dětí je zde stále slunečno a velmi teplo, kdo ví, co přijde, až tu opravdu bude kalendářní léto. Ale do toho ještě zbývají 3 týdny, pojďme se tedy podívat, co přinesl poslední květnový týden na OG.
Krajské kolo Plavecko - běžeckého poháru
Jak je již známo, Open Gate je plná nadaných studentů. Většinou ale jen minimum z nás je všestranně založených na tak vysoké úrovni jako třeba Šárka Neumannová.
Maturita 2018
Tento týden byl ale hlavně ve znamení velkého finále letošní oktávy.
Fotogalerie
Halloween
Halloween contest.
28. říjen – NEZAPOMENEME!
Za 1. a 2. světové války naši předci bojovali za budoucnost naší vlasti a svých rodin
Kurz tance a společenského chování '16
Pamatujete? Na bílé rukavičky, vyšívané kapesníčky, prodloužené, věneček? Na "kursy tance a společenského chování"? Jak to vypadá na podobných matiné v OG v roce 2016? Podívejte se na fotogalerii.
Toledo 2016
Studenti OG vyrazili opět do Španělska.
„Salát day“
1. místo – Kačka Rybníčková a Zuzka Nigrin s Cézar salátem
4 + 4 dny v pohybu
Sexta a studenti IB Art se vypravili na festival současného umění 4 + 4 dny v pohybu. Tento festival je specifický v tom, že využívá prázdných prostorů v objektech v centru Prahy, které záhy čeká rekonstrukce.