Okresní kolo SŠ ve florbale

Dne 14. února 2019 proběhlo v hale VIKOMT v Čelákovicích okresní kolo ve florbalu V. kategorie chlapců. Zúčastnilo se celkem 5 družstev. Hrálo se systémem „každý s každým“, 2× 12 minut hrubého času. Naši školu reprezentovali tito hoši: Hošťálek Jakub, Hošťálek Tomáš (G), Kubíček Martin, Jersenský Jakub (G), Garbini Merlin, Horníček Michal, Mikulanda Patrik, Valeš Jáchym, Paštika Marek, Luka Ondřej, Prokeš Filip, Archalous Daniel, Bartoš Petr a Haltmar Filip.

V prvním zápase po hektickém prvním poločase se ustálily tři kompletní čtyřky, které rozehraný zápas proti Střední zemědělské škole z Brandýsa nad Labem dovedly do vítězného konce v poměru 4:1. Ve druhém zápase naši hoši nastoupili proti Střední škole letecké a výpočetní techniky z Odoleny Vody. Tento zápas byl mnohem vyrovnanější a skončil 4:2 v náš prospěch. Třetí zápas byl rozhodující. Tým Gymnázia J. S. Machara z Brandýsa nad Labem předváděl v předchozích zápasech krásnou hru a bylo jasné, že vítěz z toho souboje se stane i celkovým vítězem a postupujícím do krajského kola. Naši kluci nastoupili s respektem a přesvědčením, že mohou uspět, leč realita byla jiná. Zápas skončil debaklem 1:8. Poslední čtvrtý zápas naši odehráli s pocitem jistoty druhého místa proti Střední odborné škole z Čelákovic. Zlepšili si náladu a vyhráli 11:1.

Již brzy nás čeká vyhlášený florbalový OG Cup, který se odehraje 6. března na naší domácí půdě. Budete-li moc, přijďte podpořit náš tým!

Celkové pořadí:

  1. Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem
  2. OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s. r. o., Babice
  3. Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda
  4. Střední zemědělská škola Brandýs nad Labem
  5. Střední odborná škola Čelákovice, s. r. o.

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii.