Sladkého potěšení není nikdy dost

Uplynulé sobotní odpoledne se náš víkendový kolejní kolektiv vydal do Pragovky Art District za sladkým pokušením. Jednalo se konkrétně o 3. ročník Prague Candy Festivalu, který návštěvníky nalákal především ochutnávkou neskutečného množství vynikajících pamlsků a také různými atrakcemi, jako je například řízení formule. Takové šanci neodolal nejeden mlsoun z víkendových studentů, a tak jsme s naším vychovatelem Michalem Henslem nasedli do auta a vyrazili polechtat své chuťové pohárky.

Při vstupu do areálu jsme obdrželi růžové lístky a zvláštní čip se specifickou měnou Prague Candy Festivalu - kendíky. Na začátku jsme měli 10 kendíků, většině z nás to samozřejmě nestačilo, a tak jsme si čip i párkrát dobíjeli. Obešli jsme všechny stoly plné dobrot a vybrali si, co nám chutná. Vydařené pamlsky jsme jen stěží opouštěli. Dobroty byly výtečné, není tedy divu, že jsme všichni odevzdali prázdný čip. Na konci byla vyhlášena tombola, kde se losovali výherci různých cen. Celí natěšení jsme vyčkávali, zdali jeden z nás neobdrží nějakou z cen. Tentokrát však štěstěna na naší straně nestála. Přesto jsme domů přeci jen nepřijeli s prázdnou, festival se postaral o to, aby v nás zůstaly nádherné sladké zážitky, na které budeme jistě dlouho vzpomínat.

Jsme velmi vděční vedení kolejí, že nám návštěvu tohoto výjimečného festivalu umožnilo. Bylo to příjemné zpestření i tak zajímavého víkendu.

- Sofie Popová a Viki Hložková -