Zprávy z gymnázia

Vážení a milí rodiče, zákonní zástupci, studenti, absolventi a příznivci OPEN GATE,

příjemný podzim v Babicích i  v jiných koutech České republiky pokračuje a zde je desátý díl pravidelných zpráv.

Dnes stručněji, jelikož dopis tentokrát vzniká netradičně na chodbě během konference CIS, pravidelného každoročního setkání zástupců více než 800 univerzit a středních škol z celého světa. OG je součástí této výjimečné akce již od času jejích prvních maturantů, tedy téměř 10 let.

Všechny plánované speciální akce pro tento týden proběhly úspěšně, assembly zaměřené na K.H. Máchu, Romeo a Julie v Divadle Na Vinohradech, Fiesta Flamenca, soutěž v matematice či minifotbale, prezentace pražské Anglo American University, ostatně některé naleznete podrobněji na FB či webu.

Tam samozřejmě najdete též reportáže a fotky z minulého týdne, např. Missák OG, logická olympiáda, stejně jako pozvánky na akce další, jako jsou třídní schůzky či DOD - den otevřených dveří v přespříštím týdnu.

V tom se také uskuteční ojedinělá akce, charitativní boxerský zápas v rámci Movemberu. V úterý 20. 11. od 19:00 ve sportovní hale naší školy budou zápasit dva naši nadšení studenti.

Dnes bychom také rádi touto veřejnou formou poděkovali naší studentce T. Vulasové za akci "Vždy s úsměvem", kterou připravovala a moderovala pro Svaz tělesně postižených v Opočně, přišel krásný děkovný dopis. Teo, skvělé, děkujeme též!

Mějte se krásně a příště zase podrobněji.

Za OG přeji příjemný víkend a následný pracovní týden.