Novinky

Páteční zpráva z gymnázia Open Gate
Poprázdninový týden začal celoškolním assembly, které bylo věnováno Community service. O assembly i dalších událostech uplynulého týdne se můžete dočíst v tomto článku.
První listopadový pozdrav ze ZŠ
Poprázdninový týden utekl jako voda a dnes navíc vyvrcholil velkou událostí. Dnes jsme v Open Gate hostili krajské kolo Logické olympiády, kde si své síly poměřili ti nejbystřejší žáci z celého regionu.
Florbalový turnaj základních škol ČEPS CUP
Ve čtvrtek ráno se v naší sportovní hale konal florbalový turnaj základních škol ČEPS CUP. Do Open Gate přijeli týmy ze ZŠ Kunice, ZŠ Zeleneč a ZŠ Nehvizdy.
Šest studentů Open Gate postupuje do krajského kola Logické olympiády
Do krajského kola Logické olympiády postupuje šest studentů nižšího gymnázia Open Gate. Naše škola se tak stala nejúspěšnější v regionu.
Studenti Open Gate na výstavě Lidé a jejich předci v Národním muzeu
Studenti Akademického klubu Přírodní vědy navštívili novou výstavu Lidé a jejich předci v Národním muzeu, kde mohli nahlédnout do dávné historie lidstva a setkat se tváří v tvář s prvními lidskými předky.
Předprázdninový pozdrav z Vaší - naší základní školy
Máme za sebou poslední, ale o to barevnější týden před podzimními prázdninami. Byl skutečně nabitý!
Fotogalerie
Kvarta B v ČT
Kvartáni vyrazili s paní Pětiletou na Kavčí Hory. Tady je pár fotografií.
Open Gate na Atletickém čtyřboji 2017
Naši atleti skončili ve Staré Boleslavi na krásném čtvrtém místě. Individuálními výkony v jednotlivých disciplínách však třikrát brali pomyslné zlato a jednou bronz.
„Občanka“ trochu jinak
Kvintáni mají za sebou první část multidisciplinárního projektu pojmenovaného Vznik a vývoj české státnosti. Podívejte se na pár fotografií.
Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku
Studenty ze sekundy jsme vzali na exkursi do prověřené a klasické velké galerie Rudolfinum.
Když se učitel vzdělává
Prohlédněte si fotografie Petry Šedivé z IB školení v Amsterodamu.
Jak jsme vyhráli lístky do kina
Na konci minulého školního roku vyhlásilo knihkupectví Luxor „Velkou obrázkovou soutěž“, do které měly děti posílat obrázky svých literárních hrdinů. Na OG se soutěže zúčastnili žáci obou tehdejších sekund. Ne všichni nakonec své obrázky zaslali, ale z těch, kteří odvahu našli, nakonec uspěli mezi třinácti ohodnocenými pracemi čtyři naši kreslíři: Viki Hložková, Yannick Borovič, Ema Bažantová a Tonda Bawia.