Barnes Blanka

učitelka angličtiny a němčiny; koordinátorka teorie myšlení

E-mail: barnes@opengate.cz
Telefon: +420 602 825 795

Blanka pochází z Kostelce nad Černými lesy a po ukončení gymnázia v Českém Brodě pokračovala studiem německého jazyka a dějepisu na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Během studia se zúčastnila tří studijních pobytů – ročního studijního pobytu na katedře germanistiky v Hannoveru, čtyřměsíčního studijního pobytu v Avilés, kde vyučovala angličtinu, němčinu a češtinu v rámci programu Comenius a dvouměsíčního pobytu ve Würzburgu, během kterého se věnovala dokončení své diplomové práce.

Vzdělání

2013 | Jazyková zkouška CPE (Certificate of Proficiency in English)

2002 - 2008 | Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Katedra germanistiky a historie, obor Učitelství pro střední školy – německý jazyk a dějepis 

Praxe

Po studiu pracovala Blanka rok v jazykové škole a od roku 2009 učila dějepis, německý a anglický jazyk na gymnáziu v Kralupech nad Vltavou. Po dokončení studií se zúčastnila mnoha vzdělávacích kurzů a kromě výuky angličtiny a němčiny vedla také kroužek španělštiny.

Koníčky

Mezi Blančiny koníčky patří kromě cizích jazyků také cestování, architektura, pilates, jízda na kole a na koni, psychologie, četba a zahradničení. V posledních čtyřech letech jí většinu volného času zpestřují její dvě malé děti. V současné době se navíc intenzivně zajímá o mindfulness meditaci.