Beharová Barbora

učitelka na ZŠ

E-mail: beharova@opengate.cz
Telefon: +420 702 190 721

Barbora se od raného mládí věnovala lidem se speciálními potřebami. Podílela se na založení MŠ a ZŠ Smiling Crocodile pro děti s těžkým kombinovaným postižením, kde dodnes působí jako dobrovolnice. Po mateřské dovolené obrátila svou pozornost k výuce dětí na prvním i druhém stupni ZŠ. V posledních letech ji nejvíce těší provázení prvňáčků prvními krůčky jejich vzdělávání.

Vzdělání

1994 – 2000 Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, obor speciální pedagogika

Praxe

Od roku 2005 působila Barbora jako speciální pedagožka a poradkyně rané péče ve Středisku rané péče Tamtam. V roce 2006 začala vyučovat na prvním i druhém stupni ZŠ Mnichovice. Dalších dvanáct let strávila Barbora v ZŠ Magic Hill, kde učila převážně děti v první a druhé třídě a zastávala post zástupkyně ředitele. Během své učitelské praxe absolvovala celou řadu rozšiřujících kurzů, například Kurz mentoringu na PedF Uk, kurzy i letní školy vzdělávacích programů Začít spolu, Čtením a psaním ke kritickému myšlení a mnohé další, včetně kurzů pro manažery.

Koníčky

Barbora nejraději tráví svůj volný čas s rodinou cestováním, v zimě lyžováním a v létě jachtingem. Baví ji poznávání krás nejen České republiky i vycházky se psem do přírody. Relaxuje také četbou a tancem.