Bridwell Edward Bo

učitel angličtiny na ZŠ

E-mail: bridwell@opengate.cz
Telefon: +420 607 300 355

Edward vyrůstal v Marylandu ve Spojených státech. V dětství a dospívání rád trávil čas u vody a sportoval, nejraději hrál lední hokej a lakros. Během dospívání pracoval jako poradce na letním táboře, což ho nasměrovalo k jeho kariéře ve školství. V roce 2016 se Edward přestěhoval do Prahy, aby zahájil novou kapitolu své učitelské kariéry, a rychle si zamiloval zdejší přírodu a kulturu.

Vzdělání

2020-2021 Buena Vista University, magisterské studium pedagogiky – výuka angličtiny jako cizího jazyka

2008-2012 Bridgewater College, bakalářský titul – základní vzdělávání

Praxe

Po ukončení studia na vysoké škole v roce 2012 se Edward vrátil domů a začal pracovat jako učitel na základní škole ve svém rodném městě. Po dvou letech výuky pocítil touhu vycestovat z domova a strávil rok výukou na Marshallových ostrovech, než se vrátil do Ameriky a začal učit na jižní Floridě. Po roce stráveném na Floridě měl Edward opět touhu vydat se na nové místo. V roce 2016 ho tato touha přivedla na místo třídního učitele angličtiny ve škole v Praze 6, kde učil v letech 2016-2023. Od roku 2023 se stal členem týmu v Open Gate.

Koníčky

Ve volném čase Edward rád obuje turistické boty a prozkoumává českou krajinu se svou ženou a dvěma psy – Jakuem a Lokim.