Drozdek Ondřej

učitel historie a základů společenských věd

E-mail: drozdek@opengate.cz
Telefon: +420 607 294 837

Ondřej pochází z malebné vesničky ve Slezsku jménem Kyjovice, jeho kroky však záhy vedly do Ostravy, kde nejprve dochodil sportovní základní školu se zaměřením na plavání a později také odmaturoval na Gymnáziu Olgy Havlové. Již na gymnáziu objevil své nadšení pro humanitní vědy a tak dále pokračoval ke studiu Sociologie na Ostravské Univerzitě, což jej dále dovedlo ke studiu učitelství ZSV.

Vzdělání

2013-2016 | Ostravská univerzita, Filosofická fakulta, katedra Sociologie, program Sociologie

2017-2020 | Masarykova univerzita, Filosofická fakulta, katedra Filosofie, program Učitelství základů společenských věd pro střední školy,

2020-současnost | Kurz celoživotního vzdělávání, program Učitelství dějepisu pro SŠ a 2. stupeň ZŠ

Praxe

Již od svých 15 let se věnuje organizaci nejrůznějších aktivit pro děti a mládež což jej vedlo také komu stát se učitelem. Open Gate je Ondřejova první učitelská zkušenost a je plný entusiasmu a nadšení pro studium učitelství jako takového pro to, aby mohly svým studentům nabídnout přesně takový styl výuky jaký potřebují.

Koníčky

Ve svém volném čase se velmi rád věnuje sportu, ať už je to plavání, volejbal, badminton, nebo třeba túry po horách. Zalíbení však nachází také v četbě a poslechu audioknih, přičemž je velkým fanouškem science fiction a fantasy. A nikdy si nenechá ujít možnost dozvědět se něco nového.