Harris Vickey

učitelka IB Economics a IB Business Managment

E-mail: harris@opengate.cz
Telefon:

Vickey pochází z Nového Zélandu a posledních šest let strávila výukou v Turecku a Egyptě. Vyučovala na úrovních IB, A Levels a IGCSE v oboru ekonomie a podnikání. Pro oba kurzy se také zúčastnila seminářů IBDP.

Vzdělání

2008 | The University of Auckland, Nový Zéland, bakalářský titul v oboru Business Management and Employment Relations.

2015 | The University of Auckland, Nový Zéland, absolventský diplom v oboru učitelství (střední školy) obchodních studií, společenských věd a zdravotnictví.

Praxe

Před nástupem na post učitelky zastávala Vickey vedoucí a administrativní funkce v různých vládních a obchodních sektorech.  První učitelskou zkušenost získala Vickey na Novém Zélandu, kde vyučovala podle místních osnov, IGCSE a A Levels v oboru Business and Economics, aby si doplnila QTS (Quality Teaching Standards) a mohla učit na mezinárodních školách v zahraničí.  Vickeyino první mezinárodní místo bylo na dvou prestižních soukromých školách v Istanbulu v Turecku, kde tři roky učila podle osnov IBDP v oboru Business.  Poté se Vickey přestěhovala do Káhiry v Egyptě, kde tři roky učila na prestižní mezinárodní škole IBDP, A Levels a IGCSE Business and Economics.  Poslední rok v Káhiře Vickey působila také jako vedoucí katedry před příchodem do Open Gate v roce 2023.

Koníčky

Vickey se ráda prochází a poznává místní okolí.  Její oblíbenou kratochvílí je vaření mezinárodní kuchyně. Vickey ráda tráví čas se svým manželem a udržuje kontakt se svými čtyřmi dospělými dcerami, které žijí v různých částech světa.