Hladíková Šárka

učitelka přírodních věd

E-mail: hladikova@opengate.cz
Telefon: +420 607 280 527

V rámci svého vysokoškolského studia se Šárka zúčastnila soutěže SVOČ a absolvovala odbornou praxi v biotechnologické laboratoři a v plynárenské společnosti v německém Freibergu. Vedle své pedagogické činnosti se věnuje zavádění technologických norem pro oblast zemního plynu a připravuje podklady a stanoviska ČR k dokumentům EU.

Vzdělání

1996 - 2001 | Fakulta technologie ochrany životního prostředí,VŠCHT Praha, obor Plynárenství, koksochemie a ochrana ovzduší

1997 - 2000 | VŠCHT Praha, souběžné doplňkové pedagogické studium učitelství chemie a přírodních věd

Praxe

V letech 2000 - 2001 Šárka vyučovala chemii na soukromém přírodovědném Eko Gymnáziu v Praze. Jako lektorka se podílela na zavádění nových EN a ISO norem do soustavy ČSN pro oblast plynových zařízení a zásobování zemním plynem. Zabývala se také technickou normalizací v soukromé společnosti na národní a mezinárodní úrovni a v Českém plynárenském svazu.

Koníčky

Šárka má ráda procházky přírodou, horskou turistiku a celoroční cestování téměř kamkoliv. V létě ráda jezdí na kole nebo plave, v zimě lyžuje. Šárka hraje na housle a zpívá ve sboru. Radost jí dělají její dvě děti – Kristýnka a Tomík.