Josefová Nela

vychovatelka a pedagogická asistentka na ZŚ

E-mail: josefova@opengate.cz
Telefon: +420 607 082 333

Nela se ráda věnuje práci s dětmi nejrůznějšího věku. Navzájem se inspirovat, kreativně tvořit a poznávat společně s nimi svět ji naplňuje a baví. Po studiu na umělecké vysoké škole se rozhodla nastoupit naplno do praxe a věnovat se dětem prvního stupně základní školy.

Vzdělání

2019 – 2022 Janáčkova akademie múzických umění v Brně, Ateliér divadlo a výchova

2015 – 2019 Střední pedagogická škola, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika

Praxe

Během studijních let nasbírala Nela zkušenosti v několika mateřských školách, školních družinách a na Základní umělecké škole Střezina v Hradci Králové. Tam od útlého dětství navštěvovala taneční a literárně dramatický obor. Na tanečním oboru si později vyzkoušela roli učitele hodin baletu a současného tance, když zaskakovala za pedagožku na mateřské dovolené. Podílela se také na nejrůznějších divadelních projektech a absolvovala workshopy se zahraničními divadelníky. Její vášní je odvětví divadelní improvizace, kde působí jako improvizátorka i lektorka improvizačních tréninků pro děti i dospělé.

Koníčky

V zimě Nela nejraději jezdí z kopce dolů na svém snowboardu. V létě ji najdete na procházce přírodou s batohem na zádech, nebo uprostřed rybníka, který se rozhodla přeplavat. Když je venku nehezky, tak ráda šije, plete, maluje a háčkuje. Občas si zahraje na kytaru, bubny, klávesy nebo kalimbu.