Lees Jenny

kariérní a vysokoškolský poradce

E-mail: lees@opengate.cz
Telefon:

Jenny se stala součástí komunity Open Gate jako vysokoškolská a kariérní konzultantka a těší se práci se studenty, na rozpoznávání jejich silných stránek a jedinečných schopností. Kombinací svých znalostí o americkém a britském procesu přijímaní na vysoké školy a cíle povzbudit studenty k dosažení jejich potenciálu pomáhá Jenny studentům vytvořit vysokoškolské přihlášky, které je vystihují v nejlepším světle. Na základě individuálních konzultací vede Jenny studenty k výběru nejvhodnější univerzity, na které mohou dobře akademicky prospívat a zároveň se dále osobnostně rozvíjet.

Vzdělání

Pochází ze San Diega v Californii, na University of California v Davisu získala Jenny bakalářský titul v oboru mezinárodní vztahy a následně postgraduální certifikát v kariérním a vysokoškolském poradenství na University of California v Los Angeles.

Praxe

Posledních pět let Jenny spolupracuje se ScholarMatch jako akademický poradce, který pomáhá studentům projít úspěšně přijímacím procesem na vysoké školy. Pomohla studentům k přijetí na nejprestižnější univerzity v USA a Velké Británii. Jako externí spolupracovnice pražské pobočky Fulbright Education USA prezentovala rodičům studentů workshopy například na témata „“Writing the Most Effective Personal Statment“ a „College Admissions Process.“

Jako matka dvou synů, jednoho absolventa New York University a druhého studenta mezinárodního obchodu, ví Jenny velmi dobře, jak důležitá je motivace studentů k objevování jejich vášní a rozvíjení jejich talentů.

Koníčky

Ve volném čase můžete Jenny vidět, jak jezdí na kole kolem kampusu nebo jak soutěží v triatlonu v závodech na dlouhé vzdálenosti. Miluje cestování, studium češtiny a španělštiny, čtení a divadlo.