Yule Susan

učitelka angličtiny

E-mail: yule@opengate.cz
Telefon: +420 607 056 894

Než se Susan po narození dcery vydala za svým srdcem a absolvovala studium učitelství, pracovala v různých prostředích, a to jako zaměstnanec i na volné noze.

 

Vzdělání

1996–2001 | University of Stirling (Skotsko), B.A. (Honours) angličtina, vzdělávání a náboženská studia; DipEd

 

Praxe

Susan vyučovala na státních školách ve Skotsku, dokud se v roce 2004 nepřestěhovala s manželem a dcerou do Katalánska, kde vyučovala angličtinu jako cizí jazyk. V roce 2010 se přestěhovala na 7 let do Valencie, kde vyučovala v programech IGCSE a IB. Ve Valencii absolvovala kurzy pro program IB a získala akreditaci jako zkoušející předmětů literatura a první jazyk v programu IGCSE. Protože chtěla rozšířit své znalosti a zkušenosti, v roce 2017 se přestěhovala do Murcie, kde působila ve vedoucí funkci a vyučovala na zkoušky A Level. Susan se velmi těší na práci na gymnáziu Open Gate a na návrat k filozofii programu IB.

Koníčky

Susan ráda ochutnává pokrmy místní kuchyně a o tom, které podniky navštíví, se často rozhoduje podle recenzí restaurací. Také ráda cestuje, čte a chodí na procházky přírodou. Susan se těší, že bude moci objevovat Českou republiku a využije její polohy ve středu Evropy také k cestám do zahraničí.