Zoul Patrik

denní vychovatel

E-mail: zoul@opengate.cz
Telefon:

Po absolvování střední školy se Patrik věnoval soukromé výuce zpěvu jako lektor a vystupoval se svou kapelou. Po rozpadu hudebního tělesa chtěl Patrik cestovat a získat zkušenosti ze světa, což se mu díky programu Work & Travel povedlo hned tři léta po sobě. V současné době se Patrik věnuje studiu a úspěšně absolvoval kurz Zdravotníka zotavovacích akcí. 

Vzdělání

2018-2019 | JABOK, Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Praxe

Touha po cestování a získání zkušenosti v zahraničí dovedla Patrika až do USA, kde v roce 2017 působil jako vychovatel v dětském letním táboře v Minnesotě. Vyučoval zde hru na kytaru a vedl i lanové centrum. Poznal lidi z celého světa, vylepšil jazykové dovednosti a o svých vzpomínkách vypráví dodnes. Do své oblíbené Minnesoty se pracovně vrátil i v létě 2018 a 2019. Přes rok se věnoval dětem v Domě dětí a mládeže, kde působil jako vedoucí oblasti hudby a tance a lektor angličtiny a parkouru. 

Koníčky

Patrikovým největším koníčkem je bezpochyby hudba, kterou dokáže poslouchat celý den a hledat na internetu nové talenty. Rád se věnuje svým dvěma psům, se kterými tráví hodně času v přírodě. Mimo jiné není Patrikovi cizí cestování, ochutnávání nejrůznějších pokrmů a čtení detektivních a hororových příběhů.