Novinky

Zápisy na základní školu proběhly

Zápisy na základní školu proběhly

Všem dětem přejeme, aby zažívaly radost z poznávání a objevování světa kolem nás a aby se každý den do školy těšily.

Blesk tlapky ve škole! Reportérky představily svou práci studentům Open Gate

Blesk tlapky ve škole! Reportérky představily svou práci studentům Open Gate

Do soukromé školy Open Gate, kterou založili manželé Renáta a Petr Kellnerovi, přijaly spolu se zástupci spolku Dočasky De De pozvání reportérky Blesk tlapek. O své práci tam hovořily se studenty osmiletého gymnázia. Řeč byla o týrání zvířat, o množírnách i o tom, jak je nepodporovat. Mezi dětmi došlo i na slzy.

Pravidelný pozdrav z Vaší - naší základní školy

Pravidelný pozdrav z Vaší - naší základní školy

Zápisy, jednotné přijímací zkoušky a trojlístkové konzultace jsou stěžejní náplní měsíce dubna na naší základní škole.

Páteční zprávy z gymnázia

Páteční zprávy z gymnázia

I v obou zkrácených týdnech se v našem kampusu událo mnoho akcí. V pondělí před Velikonocemi proběhlo v naší sportovní hale celoškolní assembly. Tématem tentokrát byla péče o zanedbaná zvířata, konkrétně pejsky.

Jak a podle čeho vybírat vhodnou univerzitu v zahraničí?

Jak a podle čeho vybírat vhodnou univerzitu v zahraničí?

Na gymnáziu Open Gate nabízíme studium s mezinárodní maturitou IB (International Baccalaureate), v angličtině vyučujeme většinu předmětů a druhý jazyk studenti volí z němčiny, francouzštiny a španělštiny. Počítáme tedy s tím, že budou po maturitě pokračovat nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jako kariérní poradkyně studentům pomáháme nejen s výběrem oborů, ale i s volbou vhodných zemí pro vysokoškolské studium.

Velikonoční dílny

Velikonoční dílny

Originální barvení vajíček, pečení jidášů, zdobení muffinů, pletení pomlázek a nová tradice v podobě velikonočního fotbalového turnaje… Takto se jarní svátky slavily na našich kolejích.

Fotogalerie

Závěrečný ceremoniál

Závěrečný ceremoniál

Vysvědčení rozdáno! Ukrutánské vedro naštěstí doprovázel Vnitří koupák v duší mé, a tak jsme se se školním rokem 2018/2019 rozloučili hezky.

Velká tercie na Malé Skále

Velká tercie na Malé Skále

Minulý čtvrtek se naše tercie A vrátila ze školního výletu. Štípance a odřeniny jsou již ošetřeny, a proto vám přinášíme krátký komentář.

Škola v přírodě - den čtvrtý obrazem

Škola v přírodě - den čtvrtý obrazem

Je to neuvěřitelné, ale zítra už nás máte zpět. Ani dnes jsme ovšem nezaháleli a vypravili se na výlety, hráli hry a na závěr dne si opekli buřty.

Roverky 2019

Roverky 2019

Není kemp jako camp. Kvartáni si ve vyhlášené trampské oblasti vyzkoušeli, jaké je to spát "pod šírem" a pod převisem.

Škola v přírodě - den třetí obrazem

Škola v přírodě - den třetí obrazem

Máme za sebou celodenní výlety - každý trošku jiný, ale všechny pojilo krásné počasí, příroda a balíček na cestu! :-)

Škola v přírodě - den druhý obrazem

Škola v přírodě - den druhý obrazem

Zážitky jsou nepřenosné, ale z fotografií vyčtete mnohé.