Novinky

Páteční zprávy z OPEN GATE
Pondělní ranní assembly věnovala kolegyně Šedivá s pomocí svých studentů předsudkům a toleranci a ve čtvrtek nám celý velký tým OG TEDex talks představil své plány a profily hostů, které v budoucnu chceme pozvat jako řečníky. Když se zadaří, čekají nás velké věci, tak se těšme.
Co nového mezi mantinely?
Vítězství v základní části patří Cipískům, boj o krále střelců se rozhodne až za týden.
Divadelní únor
V březnu čeká studentky a studenty návštěva Vinohradského divadla
Improzápas
Proti sobě nastoupil náš tým L.I.K.E. proti Improstoru z Plzně
Florbalová reportáž
Klisničky opět cválají v čele pelotonu, o nos před Cipísky.
Páteční zprávy z OPEN GATE
Na úvod se vraťme ve zkratce k pátečnímu večeru v Národním domě v Praze na Vinohradech. Konal se totiž devátý maturitní ples gymnázia OPEN GATE, tentokrát v duchu Moulin Rouge.
Fotogalerie
Kvarta B v ČT
Kvartáni vyrazili s paní Pětiletou na Kavčí Hory. Tady je pár fotografií.
Open Gate na Atletickém čtyřboji 2017
Naši atleti skončili ve Staré Boleslavi na krásném čtvrtém místě. Individuálními výkony v jednotlivých disciplínách však třikrát brali pomyslné zlato a jednou bronz.
„Občanka“ trochu jinak
Kvintáni mají za sebou první část multidisciplinárního projektu pojmenovaného Vznik a vývoj české státnosti. Podívejte se na pár fotografií.
Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku
Studenty ze sekundy jsme vzali na exkursi do prověřené a klasické velké galerie Rudolfinum.
Když se učitel vzdělává
Prohlédněte si fotografie Petry Šedivé z IB školení v Amsterodamu.
Jak jsme vyhráli lístky do kina
Na konci minulého školního roku vyhlásilo knihkupectví Luxor „Velkou obrázkovou soutěž“, do které měly děti posílat obrázky svých literárních hrdinů. Na OG se soutěže zúčastnili žáci obou tehdejších sekund. Ne všichni nakonec své obrázky zaslali, ale z těch, kteří odvahu našli, nakonec uspěli mezi třinácti ohodnocenými pracemi čtyři naši kreslíři: Viki Hložková, Yannick Borovič, Ema Bažantová a Tonda Bawia.