Kroužky Gymnázium

Milé studentky, milí studenti a zákonní zástupci

Z pestré nabídky kroužků na Open Gate, kterou kterou naleznete ZDE, si můžete vybírat již od 30. 8. 2018, kdy se spouští registrace, až do 9. 9. 2018, kdy bude registrace ukončena.

Pravidla a informace přihlašování do kroužků naleznete ZDE.

Do kroužků pro gymnázium se můžete přihlásit u paní Aleny Vávrové (vavrova@opengate.cz). Buď osobně na recepci kolejí, nebo e-mailem. Ta také ráda zodpoví Vaše případné dotazy nebo Vám pomůže se změnou již zaregistrovaných kroužků.

Současně je potřeba nejpozději do 10. 9. 2018 (tedy do začátku kroužků) odevzdat podepsaný dokumenta to buď v tištěné podobě na sekretariát gymnázia OG paní Janě Schramlové, nebo scan podepsaného dokumentu e-mailem na: vavrova@opengate.cz.

Jen pro jistotu připomínáme že:

Kolejní studenti prima – sexta by si měli vybrat minimálně tři kroužky, ideálně tak, aby měli každý den (po-st) jeden.

Čtvrteční odpoledne je vyhrazeno na různé kolejní, či celoškolní akce. Letos se můžete těšit, mimo jiné, na tematická odpoledne (halloween, velikonoční, vánoční), speciální akce studentské rady, nebo zápasy florbalové ligy.

Pokud jste studenti primy, nebo noví studenti a máte pocit že si s kroužky nevíte rady, nebojte se, Vaši vychovatelé Vám rádi pomohou vybrat ty pravé kroužky pro Vás.

V případě nutnosti si škola vyhrazuje právo na změny v mimoškolních aktivitách bez udání důvodu.