Novinky
Hlavně nepustit pádlo aneb Sexty na vodě
S blížícím se koncem školního roku se kromě pololetek kupí i výlety a v náročné sextě to není výjimkou. Vodácký kurz může znít jako vítané rozptýlení od všech školních povinností, nutno ale říci, že nám paní Gnadová ani pánové Klauz a Michalik příliš relaxace nedopřáli.
Zážitky z astronomické olympiády
Astronomická olympiáda byla jedna z mnoha olympiád, které jsem tento rok absolvoval, ale musím říci, že dostat se do finálového kola této soutěže byl opravdu zážitek.
Páteční zprávy z OPEN GATE
Až si budete třeba po letech číst tyto řádky, možná tomu neuvěříte, ale již dva měsíce máme téměř léto, teploty opět ke třiceti, slunečno a bohužel zde též poměrně sucho.
Holky z kvinty mají umělecké střevo
Magdalena Vyšanská a Dasha Rodina se zúčastnily finále soutěže „Máš umělecké střevo?“ a dokázaly, že ho rozhodně mají.
Návštěva v domově seniorů
Minulé pondělí jsme navštívili s našimi prvňáčky a paní učitelkou Terezkou babičky a dědečky v domově seniorů v Mukařově.
Fotogalerie
Maturitní slavnost
Open Gate opouští maturitní ročník 2019.
5. ročník Rugby turnaje za účasti týmu ze ZŠ Open Gate
V pravém ragbyovém počasí se ve středu 22. května odehrál pátý ročník turnaje škol v tag bezkontaktním ragby, který jako každoročně hostila Ragbyová Akademie Olymp Praha.
Íránský večer
Vzít Open Gate do Iránu by bylo opravdu velmi obtížné, ale ve čtvrtek 2. 5. se čtyřem studentkám ze septimy podařilo Irán dostat do Open Gate.
Plavecko-běžecký pohár v Čelákovicích
Taky jste byli rádi, že jste uběhli Run and Help? Dalo Vám to zabrat? Myslím si, že pro ty, kteří běželi víc než 4 km, to byla docela fuška.
Olympijský desetiboj na ZŠ
V úterý jsme měli jedinečnou možnost změřit si síly v rámci projektu Sazka Olympijského víceboje. Poměřily se v šesti disciplínách a splnění dalších dvou je čeká v rámci hodin TV. Všichni se na disciplíny vrhli s vervou profesionálních sportovců a samozřejmě s úsměvem. Na konci roku se všichni zúčastnění mohou těšit na Diplom a v příštím roce také na další akce spojené s Olympijským vícebojem.
Run and Help 2019
Vítr v zádech, dobrá nálada a spousty naběhaných kilometrů. To byl letošní Run and Help.