Novinky

EDIE – Gold Award
Když jsem se před třemi lety dozvěděla o EDIEM (Duke of Edingburgh Awards), dobrovolném programu, který pomáhá mladým od 14 do 25 let rozvíjet osobnost a aktivně využívat volný čas, nenapadlo mě, že bude po další tři roky do velké míry určovat způsob trávení mého volného času.
Math Challenge
Vynikající výsledky v letošní Math Challenge
Debatiáda
Úspěšná reprezentace v krajském kole debatní soutěže
Žurnalistika: mimořádně zdařilá prezentace Kláry Tučkové a Jolany Venenyové
Žurnalistika: mimořádně zdařilá prezentace Kláry Tučkové a Jolany Venenyové
Student OG na mezinárodním modelu OSN
MediolaMUN, neboli Milánský model OSN – tak to je jen další z řady prestižních mezinárodních konferencí, kde bude mít Open Gate své zastoupení.
3. turnaj Debatní ligy v Nové Pace
3. turnaj Debatní ligy v Nové Pace
Fotogalerie
Sekundánská polednice
Asi každý, kdo absolvoval českou základní školu, se zpaměti učil Erbenovu Polednici. Jak taková polednice ale vypadá? Sekundáni popustili uzdu své fantazii.
Výuka v době uvolňování
Mý jediný přání, je uvolňování...
Sekundánské fotky k veršům Erbenovým
V rámci distanční výuky dostávají naši studenti často i kreativní úkoly, aby nemuseli pořád sedět před obrazovkami počítačů. Jak se to povedlo sekundánům?
Maturity 2020
Maturity v době koronovirové, část první: didaktické testy.
Páteční zprávy z gymnázia
po týdnu zde máme opět tradiční páteční zprávy v této netradiční době. Je doba povelikonoční a ty uplynulé čtyři pracovní dny byly opravdu velmi intenzivní.
Maturitní ples 2020
22022020. Tato změť dvojek a nul znamená jediné. Datum maturitního plesu oktávy A i B v Lucerně.