Novinky

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
První školní dny byly skvělé a my máme radost z toho, jak dobře jsme se na Open Gate všichni zabydleli – zejména pak naši noví prvňáčci. Je to pro ně velká změna, ale vše zvládají skvěle a jsou prostě báječní!
Zahájili jsme 17. školní rok
První školní den jsme přivítali 296 studentů gymnázia a 100 žáků prvního stupně základní školy. Třetina gymnazistů vstupuje do nového školního roku opět s podporou Nadace The Kellner Family Foundation.
První páteční pozdrav ze základní školy
Prázdniny jsou za námi a vy jste jistě plni očekávání, jaký bude nadcházející školní rok. V prvním pozdravu ze základní školy se můžete dočíst, jaké motto jsme zvolili pro tento rok.
Páteční zprávy z gymnázia
První páteční zprávy školního roku 2021/2022 jsou zde.
Absolventi Open Gate získali granty na svá univerzitní studia
Nadace pokračuje také v podpoře absolventů gymnázia Open Gate, kteří během středoškolského studia čerpali sociální stipendium. Z 54 letošních stipendistů je jich 12 absolventů našeho gymnázia.
Rodinná nadace manželů Kellnerových rozdělila v roce 2020 dary ve výši 91 mil. Kč
V uplynulém školním roce čerpalo stipendium celkem 96 studentů a studentek našeho gymnázia. V dětském domově nebo pěstounské péči žije 18 z nich.
Fotogalerie
Primánská drakiáda
2.11.2016. Sportovní hřiště v Open Gate. Babice. Počasí nadmíru příznivé. Slunečno dostatečně. Zima, jaká má v listopadu být. Větrno. Studenti s radostí a napětím v očích. Papíroví draci vlastní výroby, a navíc špičkové kvality. Draci typu „malaják“ měli všechny ideální podmínky, aby vzlétli na oblohu. Nad oválem plachtili celé dvě hodiny. Podívejte se na fotky, jsou toho důkazem!
Halloween
Halloween contest.
28. říjen – NEZAPOMENEME!
Za 1. a 2. světové války naši předci bojovali za budoucnost naší vlasti a svých rodin
Kurz tance a společenského chování '16
Pamatujete? Na bílé rukavičky, vyšívané kapesníčky, prodloužené, věneček? Na "kursy tance a společenského chování"? Jak to vypadá na podobných matiné v OG v roce 2016? Podívejte se na fotogalerii.
Toledo 2016
Studenti OG vyrazili opět do Španělska.
„Salát day“
1. místo – Kačka Rybníčková a Zuzka Nigrin s Cézar salátem