Novinky

Třeťáci tvořili krmítka
I když není taková zima a ptáci si mohou najít potravu, chtěli jsme dopřát těm, kteří přilétnou do Open Gate.
Poklady českého národa napříč základní školou
Tento týden jsme si s dětmi na oázách povídali o lidech, kteří se nějakým významným způsobem zapsaly do dějin českého národa.
Volejbalisti z OG na Extralize mužů
Děti, které chodí v Open Gate na volejbal, vyrazily na jeden z nejlepších zápasů k vidění v Praze.
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Další zážitků plný týden máme za sebou. Více se opět dočtete v pravidelném pátečním pozdravu z naší-vaší základní školy.
Páteční zprávy z gymnázia
Přinášíme vám novinky z dvaadvacátého školního týdne, týdne plesových radovánek.
Dalšími zápasy pokračovala školní florbalová liga
Zápasy jako den a noc. To byl tento čtvrtek ve FLOGu.
Fotogalerie
Sekunda na Křivoklátsku
Na konci minulého jste mohli uprostřed křivoklátských lesů potkat zajímavé věci: srnky, jeleny, lišky, užovky a zmije, čápy a volavky, vedro a žáky sekundy B. Ti poslední se tu vyskytovali jen dočasně. Do Roztok na Berounce totiž vyrazili na školní výlet.
Rumunsko 2017
Studenti Open Gate, absolventi této školy a studenti Gymnázia Hostivice vyrazili společně do Rumunska. Pohybovali se v pohoří Țarcu a v Banátu.
Tercie B na vodě
No, nebylo to tak vtipné jako „Rafťáci“, i když možná pár směšných situací by se našlo… My jsme celý náš sportovní program v pražské Troji brali zodpovědně a vážně. Však nás znáte.
Sushi day 2
Popularita tohoto pokrmu mezi studenty je obrovská
Flamenco
Španělštináři vyrazili do Prahy za španělskou kulturou.