Novinky

Společný strom kvinty A

Společný strom kvinty A

Na začátku nového školního roku studenti kvinty A vytvářeli na třídnické hodině společný strom.

Vyvil Vin to vyhráli

Vyvil Vin to vyhráli

Po dvou sportovních odpoledních se celá akce završila večerním táborákem

Páteční zprávy z OPEN GATE

Páteční zprávy z OPEN GATE

Čtrnáctý školní rok v historii naší školy byl zahájen

KET/PET results

KET/PET results

Last May, classes 4 and 5 took the KET and PET exams after working so hard for them during the year.

Třeťáci se vydali na procházku areálem

Třeťáci se vydali na procházku areálem

Společně s třeťáky jsme se vydali na obchůzku areálem a při té příležitosti jsme se vám vyfotili. Pořád říkáme, že přes léto všichni rostou, zde máte důkaz místo slibů.

Gymnázium a základní škola Open Gate zahajují 14. školní rok

Gymnázium a základní škola Open Gate zahajují 14. školní rok

Školní rok 2018/19 v Open Gate zahajuje 378 žáků a studentů, z toho 98 na základní škole a 280 na osmiletém gymnáziu. Studium 96 gymnazistů pocházejících z celé České republiky podpořila přidělením sociálního stipendia Nadace The Kellner Family Foundation.

Fotogalerie

Kvarta B v ČT

Kvarta B v ČT

Kvartáni vyrazili s paní Pětiletou na Kavčí Hory. Tady je pár fotografií.

Open Gate na Atletickém čtyřboji 2017

Open Gate na Atletickém čtyřboji 2017

Naši atleti skončili ve Staré Boleslavi na krásném čtvrtém místě. Individuálními výkony v jednotlivých disciplínách však třikrát brali pomyslné zlato a jednou bronz.

„Občanka“ trochu jinak

„Občanka“ trochu jinak

Kvintáni mají za sebou první část multidisciplinárního projektu pojmenovaného Vznik a vývoj české státnosti. Podívejte se na pár fotografií.

Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku

Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku

Studenty ze sekundy jsme vzali na exkursi do prověřené a klasické velké galerie Rudolfinum.

Když se učitel vzdělává

Když se učitel vzdělává

Prohlédněte si fotografie Petry Šedivé z IB školení v Amsterodamu.

Jak jsme vyhráli lístky do kina

Jak jsme vyhráli lístky do kina

Na konci minulého školního roku vyhlásilo knihkupectví Luxor „Velkou obrázkovou soutěž“, do které měly děti posílat obrázky svých literárních hrdinů. Na OG se soutěže zúčastnili žáci obou tehdejších sekund. Ne všichni nakonec své obrázky zaslali, ale z těch, kteří odvahu našli, nakonec uspěli mezi třinácti ohodnocenými pracemi čtyři naši kreslíři: Viki Hložková, Yannick Borovič, Ema Bažantová a Tonda Bawia.