Lucie Trnková

učitelka německého jazyka a českého jazyka

E-mail: ltrnkova@opengate.cz
Telefon:

Lucie pochází z Českého Brodu a po studiu německého a českého jazyka na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Během studia absolvovala na Univerzitě Hannover semestrální studijní stáž, kde obdržela Certifikát odborného jazykového centra. Na dokončení své diplomové práce pracovala na Univerzitě Vídeň. Poté absolvovala Lucie různé kurzy a školení. (například Seminář her a interaktivních aktivit pro výuku cizích jazyků, Aktivizace pokročilých studentů, Motivace ve výuce německého jazyka a další).

Vzdělání

2001- 2008  Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Ústí nad Labem, obory Učitelství pro střední školy: Český jazyk a literatura a Německý jazyk a literatura

2005 Certifikát UNIcert, st.III - Němčina společenských věd

Praxe

Před dokončením vysoké školy učila Lucie půl roku češtinu na Gymnáziu Český Brod.  Poté pracovala jako lektorka pro jazykové agentury Alka Language specialists,T-time a vyučovala němčinu i na Katolické fakultě Univerzity Karlovy a v Českém Brodě působila jako lektorka němčiny pro firmu Büttner, s.r.o.

Koníčky

Luciiným velkým koníčkem je cestování především po německy mluvících zemích. Miluje přírodu a proto ráda pěstuje pěší turistiku. Také ji těší setkávání s přáteli a zajímá se o psychologii. Ze sportu ji nejvíc baví aerobik a aqua aerobik, jogging a jízda na kole. V zimě ráda lyžuje. Odpočívá u krásné literatury.