Novinky

Septimáni získávají zkušenosti na stážích
Poslední týden školního roku vyrážejí studenti septim z Open Gate na stáže do firem a organizací, které si sami vybírají a oslovují. Mají tak příležitost poznat reálné pracovní prostředí a nahlédnout do různých profesních oborů.
Televizní reportáž z Open Gate
Jak vypadá vzdělávání, které propojuje studenty z různých prostředí a dává jim prostor rozvíjet jejich schopnosti? Podívejte se na reportáž o naší škole!
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Školy v přírodě v plném proudu, odvážná přespávačka a pozvánka do divadla! Zatímco druháci s čtvrťáky posílají plno zážitků z horských výjezdů a prvňáčci hrdě zvládli svou první noc ve škole, páťáci ladí formu na velké finále. Přijměte naše srdečné pozvání na jejich detektivní komedii Žlutý Robert, která v úterý 23. 6. promění školní divadlo v napínavou scénu plnou humoru. Přečtěte si, jaké letní projekty se na chodbách urodily a jaké personální změny nás od září čekají v novém školním roce!
Páteční pozdrav ředitelky školy
Ohlédnutí za oslavami 20 let, maturitní úspěchy i představení nových posil! Připomeňte si neopakovatelnou atmosféru narozeninové slavnosti Open Gate ve videu a nahlédněte do kompletního přehledu personálních změn na gymnáziu i základní škole pro příští rok. Přečtěte si o skvělých akademických úspěších našich maturantů i páťáků u přijímacích zkoušek a zjistěte, na jaké nové projekty v kampusu – včetně workoutového hřiště a moderního Creative labu – se můžeme těšit!
Studenti Open Gate uspěli v Ekonomické olympiádě
Studenti Open Gate se prosadili v celostátním kole Ekonomické olympiády. Na předních příčkách se umístili studenti nižšího i vyššího gymnázia.
V Open Gate proběhla oslava 20. narozenin školy
V sobotu 13. června patřilo slavnostní odpoledne v areálu Open Gate všem, kteří mají naši školu v srdci. Společně jsme završili výroční školní rok 2025/2026, během něhož si připomínáme 20 let od založení školy.
Fotogalerie
„Salát day“
1. místo – Kačka Rybníčková a Zuzka Nigrin s Cézar salátem
4 + 4 dny v pohybu
Sexta a studenti IB Art se vypravili na festival současného umění 4 + 4 dny v pohybu. Tento festival je specifický v tom, že využívá prázdných prostorů v objektech v centru Prahy, které záhy čeká rekonstrukce.
Výprava za sv. Václavem
Většinou je ve školách den volna . . .
Není svátek jako svátek
Když má svátek republika, stane se svátek státním.
Zahajovací táborák
To, že opékáme buřty, pečeme brambory, zpíváme a povídáme si, již patří ke standardu.
Školní rok 2016 / 2017 začal!
Zahajovací assembly odstartovalo nový školní rok. Tak takhle svěže vypadáme na začátku září.