Novinky
Jasmine & Juniper: první studentský muzikál v angličtině na OG
Letos se na gymnáziu Open Gate nově otevřel odpolední kroužek “Divadlo v angličtině.” Od tohoto září až do začátku prosince asi 40 studentů Open Gate (od primy do sexty) společně objevovalo a používalo své schopnosti při přípravě profesionální divadelní produkce – původního muzikálu v angličtině Jasmine & Juniper.
Přijďte pobejt
A kdybyste měli čas již tento čtvrtek . . .
Návštěvy divadel
S úsměvem a pocitem krásně stráveného času . . .
Páteční zprávy z OPEN GATE
Tento týden symbolicky orámoval muzikál "Jasmine & Juniper". V pondělí náročnou práci na přípravě a produkci akce takového rozsahu interaktivně představila kolegyně Adamová na ranním assembly a včera večer se konala premiéra.
Krátce z florbalového hřiště
Cipísci v tabulce přeskočili Ano, šéfe!, ode dna se odrazili i Pfffffffff.
Vyhlášení školního časopisu roku 2016
Časopis OG Chronicle získal tři ocenění v soutěži Školní časopis roku 2016.
Fotogalerie
OG Cup 2017
Florbalový turnaj potřetí za sebou vyhrál tým Gymnázia Teplice.
Dobrej člověk je především dobrej běžkař
Co, kdo, kde, kdy, proč? Běžkařský výcvik; sekunda A, B, Gnadová, Michalik, Hanzálek, Chytrý a Kašpar; Zadov na Šumavě; 16. - 20. ledna; protože jak bylo napsáno v titulku, dobrej člověk je především dobrej běžkař.
Krátká vánoční vzpomínka
Také máte pocit, že jsme vánoční svátky slavili už dávno?
Mise Biatlon podruhé
Mise Biatlon podruhé
Vánoční večeře a besídka gymnázia Open Gate
Slavnostní večeře i besídka se konala ve vánočně vyzdobené sportovní hale. Byla to opravdu nádhera, vlastně ani nebylo poznat, že jsme ve sportovní hale. Posuďte sami.
Vánoční večeře a besídka základní školy Open Gate
V jídelně a následně ve sportovní hale proběhla slavnostní vánoční večeře a besídka žáků a učitelů základní školy Open Gate.