Novinky
Ani koronavirus nás nezastaví!
Ocitáme se v sice již známé, ale pořád stejně náročné situaci – na celém vyšším gymnáziu probíhá vyučování distančně. Výuka však není to jediné, co se kvůli covidu muselo přesunout na distanc.
Příběh bronzové expedice aneb Nechoďte do zákazu vstupu
Malé ohlédnutí za výpravou skupiny šesti neohrožených studentů vstříc Adršpašsko-teplickým skalám, které lákají turisty z Čech i ze zahraničí.
Páteční zprávy z gymnázia
Tento týden jsme byli rozhodnutím vlády nuceni přejít na distanční výuku, která potrvá i v příštím týdnu.
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Jsou to teprve tři dny od chvíle, kdy vláda vyhlásila úplné uzavření škol a již teď nám děti velmi chybí.
Boží bojovníci v tercii
Dávno odzvonilo době, kdy jsme se učili o středověkých komunistech, kteří na vozové hradbě rozbíjeli kyrysy feudálních pánů.
Kam se ubíraly cesty našich absolventů
Informace o tom, jaké destinace a obory si vybírali naši absolventi roku 2020.
Fotogalerie
Medvěd
V OG se pohybuje medvěd. Tedy pouze po prknech, která znamenají svět.
OG Cup 2018
Dvanáctý OG Cup je minulostí. Vyhráli ho reprezentanti Gymnázia Hostivice.
Maturitní ples 2018
Oktaváni uspořádali tradiční maturitní ples, na tradičním místě (v Národním domě na Vinohradech) a v netradičním duchu.
Vánoční večeře a vystoupení studentů gymnázia
Ve středu měli slavnostní večeři studenti vyššího gymnázia, všichni pak vystupovali na Xmas Revue.
Vánoční večeře gymnázia
V úterý si užili slavnostní večeři studenti nižšího gymnázia, tedy žáci prim až kvart.