Pomáháme studentům objevit,
v čem vynikají, a svobodně se rozvíjet.

Ve světě vzdělávání jsme unikátní příležitostí pro ty, kteří vyhledávají vysokou úroveň vzdělání a zároveň touží po osobním prostoru, který jim dává možnost rozvíjet se také v dalších oblastech svého zájmu.

Pedagogické týmy

Jaký je učitel Open Gate? Především inspirující. Mezinárodní pedagogický sbor Open Gate tvoří laskaví, trpěliví odborníci s rozmanitými akademickými a pedagogickými zkušenostmi. Vnáší do výuky netradiční pohledy a jsou otevřeni celoživotnímu vzdělávání.

Vedení školy

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer tempor. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus."

- Petra Dobešová
jednatelka OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o.

Ukázka harmoniky

První položka
Druhá položka

Jak to u nás žije

Sociální stipendium pro gymnázium

Akademické stipendium pro gymnázium

Stipendium za mimořádný přínos pro gymnázium

Akademické stipendium pro 5. ročník ZŠ

Přehled našich absolventů

Přehled univerzit a vysokých škol, na které byli přijati absolventi OPEN GATE

Absolventi nám pomáhají

Poradenské
centrum

Studentům i všem ostatním kolem Open Gate nabízíme pomoc psychologů, koučů, terapeutů a dalších odborníků. Téměř každý z nás někdy potřebuje poradit, se školou nebo se životem.

Akademické kluby

Akademické kluby vedou studenti, kteří chtějí mnohem více proniknout do svého vysněného oboru. Chodí společně na stáže, zvou odborníky z praxe a vzdělávají se skutečně do detailu.

Studentské koleje

Gymnazistům nabízíme bydlení na školní koleji. Přímo v kampusu školy. Můžeme tak přijímat studenty z celé České republiky. Vznikají tady skutečná přátelství na celý život.

Základní škola

Bereme děti, jaké jsou a pomáháme jim najít v sobě to nejlepší. Skrze poznání světa i sebe sama jim otevíráme brány k lepšímu životu.

Gymnázium

Učíme, jak bychom se sami chtěli učit. Interaktivně, v malém kolektivu, s důrazem na osobní rozvoj a talent. Připravujeme na českou i mezinárodní maturitu IB.

Stipendia

Díky velkorysým stipendiím Nadace The Kellner Family Foundation dáváme špičkové vzdělání i těm studentům gymnázia, kteří nemohou platit školné.