Novinky
Páteční dopis ve středu
Čtvrtý zářijový týden je teprve ve své polovině, díky státnímu svátku a jednodenním podzimním prázdninám je však tato středa posledním školním dnem a přináší telegrafické informace. Teploty se pomalu sunou vzhůru a příchod babího léta je tady, hurá!
Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku
Studenty ze sekundy jsme vzali na exkursi do prověřené a klasické velké galerie Rudolfinum.
Řečnická soutěž „Porta aperta“ v plném proudu
V září a říjnu letošního školního roku proběhne v primě až septimě třídní kolo soutěže v umění komunikace PORTA APERTA. Ti nejlepší poté postoupí do kola školního v listopadu.
Páteční zprávy z OPEN GATE
přes nezvykle chladné a sychravé září (babí léto stále v nedohlednu) úspěšně pokračujeme v započatém školním roku a dokončujeme jeho třetí týdenní etapu.
Světlušky a Světlušáci z Open Gate
Studenti gymnázia „rozsvítili“ areál Open Gate i centrum Říčan.
Když se učitel vzdělává
Úvodní hodinu IB psychologie v septimě letos zahájila Petra Šedivá slovy, že všichni přítomní studenti jsou vlastně pokusní králíci. Letos se totiž v psychologii na dalších pět let mění kurikulum.
Fotogalerie
Medvěd
V OG se pohybuje medvěd. Tedy pouze po prknech, která znamenají svět.
OG Cup 2018
Dvanáctý OG Cup je minulostí. Vyhráli ho reprezentanti Gymnázia Hostivice.
Maturitní ples 2018
Oktaváni uspořádali tradiční maturitní ples, na tradičním místě (v Národním domě na Vinohradech) a v netradičním duchu.
Vánoční večeře a vystoupení studentů gymnázia
Ve středu měli slavnostní večeři studenti vyššího gymnázia, všichni pak vystupovali na Xmas Revue.