Novinky
Není svátek jako svátek
Když má svátek republika, stane se svátek státním.
Zahájení XXII. ročníku Debatní ligy v Open Gate
Již poněkolikáté v řadě zahájila Asociace debatních klubů novou sezónu v Open Gate školením pro začínající debatéry a rozhodčí. O víkendu 23. - 25. září se tak více než stovka debatérů z celé České republiky sjela do Babic, aby se připravila na XXII. ročník soutěže Debatní liga. Kromě školení proběhl také již osmý miniturnaj Open Gate Open.
Páteční zprávy z OPEN GATE
S prvním podzimním pátkem přichází též každotýdenní zpravodajství. Podzim dorazil nejen dle kalendáře, ale též s odpovídajícími teplotami. Přesto to byl víceméně týden slunečný, byť ranní a večerní teploty již nelákají k venkovnímu posezení.
Vyšlapeme cesty v Banátu
Dva absolventi OPEN GATE vyrazili na kolech z České republiky do Rumunska.
Michalikova banda na Stachelbergu
V sobotu 18. 9. se kvarta B rozhodla, že si prohloubí své vzdělání, a proto následující den navštíví unikátní objekt z druhé světové války. Tedy, rozhodl spíše pan Michalik a kvartánům nezbývalo nic jiného než jeho přání respektovat.
Kvarta B v Podkrkonoší
Na Open Gate je zvykem, že se zde neomezujeme pouze na vzdělávání ve školních lavicích, ale stejně tak považujeme za přirozenou součást výuky různé třídy výlety a exkurze.