Novinky

Páteční zprávy z OPEN GATE
Pondělní ranní assembly tentokráte připravili pro studenty nižšího gymnázia studenti sexty a pohovořili o svých zážitcích a zkušenostech z jarních expedic Duke of Edinburgh Award.
FLOG pokračuje
Čtěte reportáž z dalšího zápasu florbalové ligy.
3. ročník Da Vinci Challenge
Celodenní školní akce očima jednoho z organizátorů.
Kvarta B v ČT
Čtyři páry očí se soustředí na hodiny ve třídě paní Adamové. Když se minutová ručička pohne, je 8:55 a všichni začnou ihned balit věci. Je 4. 10. a celá kvarta B jede na exkurzi do České televize.
Open Gate na Atletickém čtyřboji 2017
Naši atleti skončili ve Staré Boleslavi na krásném čtvrtém místě. Individuálními výkony v jednotlivých disciplínách však třikrát brali pomyslné zlato a jednou bronz.
Hledám studenty na další výměnu. Zn.: nespěchá (zatím).
Němečtí studenti opět u nás.
Fotogalerie
Sushi day 2
Popularita tohoto pokrmu mezi studenty je obrovská
Flamenco
Španělštináři vyrazili do Prahy za španělskou kulturou.
Čarodějnice
Došlo nejen na spálení „čarodějnice“, ale i pečení buřtů, povídání a realizaci našeho speciálního rituálu – pálení nepotřebných studijních materiálů našimi oktavány.
Finále FLOGu
Ve finále porazily Bednářovy Klisničky Lukovi Vitluky 5:2, třetí místo obsadili Kašparovi Cipísci.
Finále FLOGu
Ve finále porazily Bednářovy Klisničky Lukovi Vitluky 5:2, třetí místo obsadili Kašparovi Cipísci.
Velikonoce na kolejích
Třešničkou na dortu bylo hledání vajíček po areálu a luštění velikonočních křížovek.