Novinky
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Máme za sebou další týden výuky - plný příběhů, tvoření, bádání, objevů, nových informací a legrace.
Páteční zprávy z gymnázia
Začnu omluvou za poslání nefungujících odkazů v minulém dopise. Ještě jednou tedy odkaz nejen pro příznivce španělštiny a na Den otevřených dveří naleznete ve zprávě z gymnázia.
Dobrovolný den s poezií na našem gymnáziu
Přijměte výzvu a potěšte nejen své vyučující! Kdo trumfne kapelu Stromboli a překvapí pana Udatného zhudebněnými verši Christiana Morgensterna? Kdo potěší paní Cabu videoklipem k básním Juana Ramóna Jiméneze? Čeká snad pan Šrůta na originálně zpracovanou verzi Apollinairových Kaligramů?
Bertram Škařupa se umístil na fantastickém druhém místě v soutěži Středoškolák roku 2020
Samozřejmě Bertramovi k dosaženému úspěchu gratulujeme a přejeme podobné úspěchy i během jeho vysokoškolských studií.
Pozvánka na online setkání
Zveme vás na online Den otevřených dveří. Těšíme se na vás ve čtvrtek 12. listopadu 2020.
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Navzdory všem nadějím se návrat do Babic nekonal a naše setkání i nadále probíhají formou distančního vzdělávání. Ani to nám ale nezabrání v tom, abychom se do učení nevrhli s chutí a nadšením.
Fotogalerie
Vánoční večeře gymnázia
V úterý si užili slavnostní večeři studenti nižšího gymnázia, tedy žáci prim až kvart.
Vánoční večeře a besídka ZŠ
V pondělí 18. prosince se konala vánoční večeře a besídka základní školy Open Gate.
Flamenco není tango a tapas nejsou tacos
Studenti španělštiny z kvarty a sexty se dozvěděli více o španělské kultuře
Latiníci v knihovně Strahovského kláštera
Minulou středu podnikl OG Latin Club dlouho avizovanou exkurzi do Strahovské kláštera. Zdejší latinská knihovna se vedle známější klementinské počítá mezi největší v ČR.